Без черги - за 10-15 хвилин. Телефонуйте!
(095) 571-79-79 (093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

АПОСТИЛЬ - це стандартизований штамп, (який зветься "Apostille"), що проставляється на документах або оформлюється у вигляді додатку до них. Документи, засвідчені таким чином, не потребують будь-якої додаткової легалізації, їх зобов'язані визнавати на будь-якому державному рівні в країнах-учасницях Гаазької Конвенції, що скасовує вимоги повної консульскої легалізації іноземних офіційних документів.

Легалізація документа необхідна для надання йому юридичної сили на території іншої держави. Таким чином, для відправки документа, виданого на території України, за кордон (наприклад Італія, Іспанія, Канада) Ви зобов'язані його легалізувати. Суть легалізації полягає в підтвердженні повноважень, справжності підпису, а в деяких випадках, печатки або штампа посадової особи, яка видала документ.

Для уточнення вартості послуг і отримання консультації з проставлення штампа Апостиль, просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! за телефонами, вказаними в розділі Контакти або залиште заявку - ми самі Вам передзвонимо!

Апостиль і легалізація офіційних документів України - важливий спектр послуг компанії ПАСПОРТ +. Багато громадян України, що виїжджають за кордон або ж укладають угоди в інших країнах, стикаються з необхідністю надання юридичної сили документам, підтвердження достовірності печатки або штампа органу, що видав його на території України.

Для іммігрантів, спадкоємців, роботодавців і працівників часто необхідно юридично оформити різні документи, як видані на Україні, так і за кордоном. Правильне оформлення документів, їх легалізація дозволить заощадити час і нерви. Звертаючись до нас, Ви отримуєте величезний досвід з питань легалізації документів.

Наші фахівці допомагають легалізувати документи в стислі терміни, щоб у Вас не виникло проблем з визнанням їх справжності на державному рівні в будь-якій країні світу. Пересилання завірених документів в будь-яку точку України. ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! або залиште заявку, щоб дізнатися про ціну на визначений вид документа.

 

З повагою, ПАСПОРТ +