Без черги - за 10-15 хвилин. Телефонуйте!
(095) 571-79-79 (093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

Оформлення закордонного паспорта

Співробітники нашої фірми нададуть Вам допомогу в оформленні дорослого (з 16 років) закордонного паспорта та нададуть будь-які інформаційно-консультаційні послуги, пов'язані з цим. Ми надаємо гарантію що до термінів оформлення - паспорт Ви отримаєте вчасно. Оформлення відбувається м. Киів з будь - якою пропискою України або без неї. Просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ або замовте зворотний дзвінок!

Вартість і терміни оформлення

Терміни друкуДорослий біометричний (з 16 років)
до 20 робочих днів 1900
до 7 робочих днів 2400
до 5 робочих днів 3200

Документи для оформлення дорослого (з  16 років) закордонного паспорта

Вам знадобиться всього 2 документи:

  1. Паспорт громадянина України - оригінал і 2 копії всіх сторінок з відмітками
  2. Ідентифікаційний код - 2 копії (оригінал не обов'язково)
  • Також візьміть всі старі, діючі закордонні паспорти (при їх наявності) та копії перших сторінок!

Зверніть увагу!!!

  • Прізвище, ім'я та по батькові в громадянському паспорті та ідентифікаційному коді повинні бути однакові !!!
  • Закордонний паспорт з 16 років видається на 10 років!

20.12.2016р. оформити звичайний закордонний паспорт в Україні неможливо - Постанова КМУ №1001!!!

Всі оригінали документів залишаються у Вас на руках, вони потрібні тільки для звірки їх з копіями! Оформлення в одну подачу - 10-15 хвилин! ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Другий закордонний паспорт

При наявності у Вас діючого закордонного паспорта Ви можете оформити ще один закордонний паспорт і повноцінно користуватися двома закордонними паспортами.

В такому випадку вартість інформаційно-консультаційних послуг з оформлення ДРУГОГО діючого закордонного паспорта = Вартість послуг з оформлення закордонного паспорта + Доплата

ТерміниДоплата
всі БЕЗКОШТОВНО

 

При оформленні ДРУГОГО діючого закордонного паспорта необхідно надати старий закордонний паспорт або копію його 1-ої сторінки. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Закордонний паспорт з оформленням в Києві. Будь-яка прописка в Україні та без прописки - Донецьк, Луганськ, Харків, Львів, Одеса та Крим. Будь-який регіон - Західна та Східна Україна. Ціни однакові для всіх. Для іногородніх, переселенців з Криму і зони АТО. Хочете оформити закордонний паспорт у Києві, дізнатися які документи потрібні. Скільки часу це займає і як довго виготовляється? Що необхідно для термінового оформлення закордонного паспорта, дізнатися ціну. Як прискорити процес оформлення закордонного паспорта, якщо через 1, 2, 3, 5 і 7 днів Вам потрібно вже відлітати за кордон? На всі ці питання зможуть відповісти наші фахівці, і не тільки - ми допоможемо з оформленням нового біометричного закордонного паспорта всім громадянам України в найкоротші терміни, а також наші консультанти розкажуть Вам про всі переваги та недоліки для Вас при оформленні нового біометричного закордонного паспорта з чіпом. З 20.12.2016р. оформити звичайний (старого зразка, без чіпа) загранпаспорт неможливо - Постанова Кабінету Міністрів України №1001. Документи не приймаються, бланки не виробляються.

Термінове оформлення закордонного паспорта в Києві за 1, 2, 3, 4, 5 і 7 днів - це реально, навіть з ажіотажем і величезними чергами. Люди, які звернулися до нас позбавлені сумнівного задоволення очікування в чергах і відмови в оформленні через нестачу документів. Наші фахівці не тільки підготують всі платежі і документи для швидкого оформлення біометричного закордонного паспорта, а й забезпечать якісну підтримку та консультацію на всіх етапах подачі документів до моменту отримання закордонного паспорта. Біометричний закордонний паспорт може бути оформлений як терміново, так і в звичайному порядку. Наші ціни лояльні і демократичні. Ми відразу озвучуємо повну вартість послуги, без прихованих платежів. Отримання другого діючого закордонного паспорта також не є проблемою. Це цілком законно. На руках можна мати одночасно два діючих закордонних паспорта. Ми забезпечуємо весь спектр послуг з отримання біометричного закордонного паспорта для відвідування курортів і культурних місць Європи. Ми надаємо послуги з отримання закордонного паспорта для переселенців і громадян України без прописки. Всі деталі ви можете дізнатись за нашим номерами телефонів.

Просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ і фахівці компанії ПАСПОРТ+ займуться рішенням Вашого питання вже сьогодні. Ми допоможемо зібрати всі необхідні документи та довідки, а також заповнити всі бланки і заяву в паспортному столі, міграційній службі. Узгодимо зручний для Вас розклад для відвідування ВВІРу, щоб зробити фотографію або здати відбитки пальців на закордонний паспорт. Всі офіційні платежі і держмито включені у вартість. Швидко, без черг, за одну подачу - 10-15 хвилин.

Також, ми пропонуємо свої послуги в оформленні другого закордонного паспорта. Закон України дозволяє громадянам мати на руках два закордонні паспорти. Допоможемо обміняти, відновити закордонний паспорт без проблем у тому випадку, якщо він був загублений або зіпсований. Здійснити заміну закордонного паспорта при зміні прізвища після одруження. ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! або залиште заявку, і ми зв'яжемося з Вами у зручний для Вас час і проконсультуємо з усіх питань.

З повагою, ПАСПОРТ +