Без черги - за 10-15 хвилин. Телефонуйте!
(095) 571-79-79 (093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

Свідоцтво про державну реєстрацію акта громадянського стану - факт народження дитини. У цьому документі міститься інформація про ім'я дитини, дату його народження, а також імена його батьків.

Батько і мати, які перебувають у шлюбі між собою, записуються батьками в запису акта про народження дитини за заявою будь - кого з них. Відомості про матір дитини вносяться в запис акта про народження дитини на підставі довідки з пологового будинку, відомості про батька дитини - на підставі свідоцтва про шлюб батьків.

Якщо батьки не перебувають у шлюбі, то відомості про батька дитини в даному випадку вносяться: на підставі запису акта про встановлення батьківства або за заявою матері дитини в разі, якщо батьківство не встановлено. За бажанням матері відомості про батька дитини можуть не вноситися.

Ми надамо допомогу в отриманні свідоцтва про народження при його ПСУВАННІ та ВТРАТІ для громадян всієї території України!

Вартість послуг і терміни оформлення

Терміни оформленняЦіна
1-2 робочих днів 1000 грн.
день в день (1-2 години) 1300 грн.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ПРИ ЙОГО ПСУВАННІ ЧИ ВТРАТІ:

  • внутрішній паспорт громадянина України - його копія
  • ідентифікаційний код (ІПН) - його копія
  • копія свідоцтва про народження (якщо залишилась)
  • свідоцтво про шлюб (для жінок - при його наявності)

Ми надаємо інформаційно-консультаційні послуги в питаннях отримання повторного (ДУБЛІКАТА) свідоцтва про народження при його втраті чи псуванні ! Особиста присутність НЕ обов'язкова ! ! !  Можлива відправка поштою по Україні та за кордон!

Деталі уточнюйте у нашого менеджера, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! просто за номерами, вказаними в розділі«Контакты».

Необхідність отримання свідоцтва про народження виникає не тільки у батьків новонародженої дитини, але і при втраті або псуванні свідоцтва для дорослої людини. Компанія ПАСПОРТ + допоможе з оформленням акта про народження дитини, отриманням дубліката свідоцтва про народження для всіх громадян України, в тому числі для жителів Криму і зони АТО (Донецьк, Луганськ). Є можливість пересилки в будь-яку точку України.

У будь-який момент необхідність вирішення проблем з відновленням зіпсованих або втрачених документів може виникнути перед будь-якою людиною. У наш неспокійний час скажених темпів і переїздів отримання свідоцтва про народження або ж отримання дубліката може поставити в глухий кут навіть бувалої всі бюрократичні зволікання людини. Наша компанія допомагає вирішити основні проблеми при оформленні першорядного документа - свідоцтва про народження дитини. Наші фахівці мають великий досвід в сфері отримання свідоцтва про народження. При першій же консультації ми відразу визначимося з ціною оформлення, відновлення свідоцтва про народження і чіткими термінами виконання. Ми гарантуємо відомості до мінімуму відвідування державних органів та найстисліші терміни отримання заповітних документів.

Якщо у Вас нестандартна ситуація або ж Вам просто важко знайти відповіді на всі Ваші запитання, просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! або залиште заявку, і наші фахівці зв'яжуться з Вами у зручний для Вас час.

З повагою, ПАСПОРТ +