Без черги - за 10-15 хвилин. Телефонуйте!
(095) 571-79-79 (093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

АПОСТИЛЬ - це стандартизований штамп, (який зветься "Apostille"), що проставляється на документах або оформлюється у вигляді додатку до них. Документи, засвідчені таким чином, не потребують будь-якої додаткової легалізації, їх зобов'язані визнавати на будь-якому державному рівні в країнах-учасницях Гаазької Конвенції, що скасовує вимоги повної консульскої легалізації іноземних офіційних документів.

Легалізація документа необхідна для надання йому юридичної сили на території іншої держави. Таким чином, для відправки документа, виданого на території України, за кордон (наприклад Італія, Іспанія, Канада) Ви зобов'язані його легалізувати. Суть легалізації полягає в підтвердженні повноважень, справжності підпису, а в деяких випадках, печатки або штампа посадової особи, яка видала документ.

Вартість послуг з проставлення штампу Апостиль

УслугиСрокиЦена
Апостиль на довідку про несудимість до 3 робочих днів  800 грн.
до 7 робочих днів  600 грн.
Апостиль на документи ЗАГСу (свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, зміну прізвища та інше)

 

3-10 робочих днів

 

700 грн.

Апостиль на нотариальні документи (заява, довіренність, нотариально завірений переклад та інше)

 

3-10 рабочих днів

 

700 грн.

Апостиль на документи освіти (дипломи, додатки до них, атестати та інше) - старого зразка до 20 робочих днів  1000 грн.
до 35 робочих днів  700 грн.
Апостиль на документи освіти (дипломи, додатки до них, атестати та інше) - нового зразка 3-5 робочих днів  1400 грн.
до 10 робочих днів  1000 грн.
до 35 робочих днів  700 грн.

Для уточнення вартості послуг і отримання консультації з проставлення штампа Апостиль, просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! за телефонами, вказаними в розділі Контакти або залиште заявку - ми самі Вам передзвонимо!

Вартість послуг з професійного Перекладу документа

ПослугиЦіна
Професійний переклад  документа (в залежності від мови і кількості знаків в документі) від 200 грн.
Нотаріальне завірення оригінала документа або його копії 350 грн.

Апостиль і легалізація офіційних документів України - важливий спектр послуг компанії ПАСПОРТ +. Багато громадян України, що виїжджають за кордон або ж укладають угоди в інших країнах, стикаються з необхідністю надання юридичної сили документам, підтвердження достовірності печатки або штампа органу, що видав його на території України.

Для іммігрантів, спадкоємців, роботодавців і працівників часто необхідно юридично оформити різні документи, як видані на Україні, так і за кордоном. Правильне оформлення документів, їх легалізація дозволить заощадити час і нерви. Звертаючись до нас, Ви отримуєте величезний досвід з питань легалізації документів.

Наші фахівці допомагають легалізувати документи в стислі терміни, щоб у Вас не виникло проблем з визнанням їх справжності на державному рівні в будь-якій країні світу. Пересилання завірених документів в будь-яку точку України. ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! або залиште заявку, щоб дізнатися про ціну на визначений вид документа.

 

З повагою, ПАСПОРТ +