(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

Згідно українського законодавства кожен громадянин, який досяг віку 25 і 45 років і має на руках в якості посвідчення своєї особи внутрішній паспорт старого зразка (паперовий, у вигляді книжечки) повинен вклеїти фото в паспорт, так як вікові зміни в організмі людини можуть сильно змінити риси обличчя. Обов'язкової норми закону по заміні на ID-картку немає, тому кожна людина на свій розсуд вирішує, вклеїти фото або поміняти на пластикову ID-картку нового зразка. 

 

За який термін необхідно вклеїти фото в паспорт?

Дуже часто люди забувають вчасно вклеїти фотографію, а деякі і не встигають стежити за цим процесом у шаленому ритмі життя. Іноді ми стикаємося з банальним незнанням з боку людини, що потрібно вклеїти фото (ще частіше зустрічається поняття «поміняти фото»). Але, як тільки Вам потрібно звернутися в банк, до нотаріуса, в податкову та інші державні органи – Вам можуть відмовити в обслуговуванні. Так як без заміни фотографії паспорт громадянина України вважається недійсним, і просто не має законної сили. Тут людина вже змушена розбиратися у всіх тонкощах заміни або вклейки фотографії. 

У цій статті ми постараємося Вам допомогти і відповісти на всі питання, пов'язані з вклейкою фото в паспорт. 

Як тільки виповнилося 25 або 45 років у Вас є рівно 1 календарний місяць, щоб подати документи на «заміну фото» в паспорті, точніше буде вклеїти, так як поміняти фотографію не можна. Стара залишається і відбувається вклейка нової на відведеній для цього спеціальній сторінці в документі.

Фото вклейка фото в паспорт (прописка Киев)

Якщо з якоїсь причини у Вас не вийшло подати документи протягом 1 місяця з дня набуття 25/45 років, тоді вклеїти фото в український паспорт вже не вийде. За законодавством потрібно буде поміняти Ваш внутрішній документ старого зразка на нову пластикову ID-картку. Та ще й буде виписаний штраф за те, що вчасно не зробили вклейку (або не змогли поміняти на ID-картку). Детальніше можна ознайомитись в розділі - «Заміна паспорта (обмін на ID, псування, зміна прізвища)»

Компанія «Паспорт+» допоможе вам розібратися у всіх тонкощах і при необхідності допомогти терміново вклеїти фото в паспорт. У нас безкоштовна консультація! Замовте зворотній дзвінок або залиште заявку! 

 

Ціни на послуги вклейки фото в паспорт 25 і 45 років

ТерміниПрописка КиївІнші області, Крим і зона АТО
до 3 робочих днів 2000 2500 
1 робочий день уточнюйте уточнюйте

 

Де вклеїти фото в паспорт у 25, 45 років і які документи для цього потрібні?

Згідно з законом «поміняти фотографію» (а як ми вже розібралися, точніше – «вклеїти фото») в паспорті громадянина України можна за місцем реєстрації (прописки). Якщо ж у людини немає чинної прописки (виписаний або ще не встиг прописатися на новому місці), вклеїти фото можна за останнім місцем реєстрації. Це означає, що формально процедура вклейки фото проводиться тільки уповноваженим органом району та міста прописки людини (підрозділ ДМС України або ЦНАП). З цього питання Ви завжди можете отримати консультацію в нашій компанії і уточнити всі деталі.

Документи для вклейки фото в паспорт України:

  • Український паспорт

  • Ідентифікаційний код (ІПН)

  • Фотографія 3,5*4,5 – 3 шт. (глянцеві, на білому фоні).

Сам документ повинен бути в гарному стані (не зіпсований, не надірваний, попередня фотографія у відмінному стані, щоб можна було візуально ідентифікувати власника), в іншому випадку співробітник міграційної служби може відмовити вам у прийомі документів на вклейку, і Ви змушені будете поміняти паспорт на ID-карту.

Фото вклейка фото в паспорт (прописка Киев) 2

 

Як вклеїти фото в паспорт у Києві з пропискою зони АТО чи Криму

Якщо Ви зареєстровані (прописані) в зоні АТО (Донецька, Луганська області), то для вклейки фото в паспорт України у Вас повинна бути довідка переселенця в Києві. Як швидко її отримати і при цьому не стояти в черзі, можна дізнатися в розділі – «Довідка переселенця».

Щоб вклеїти фото в Києві для жителів з Донецької, Луганської пропискою чи Криму крім основних документів для вклейки надобляться і додаткові, що посвідчують особу:

  • Закордонний паспорт України або водійські права/паспорт моряка (*уточнюйте у менеджера) 

  • Свідоцтво про народження/шлюб (бажано)

  • Довідка переселенця.

Якщо у людини немає можливості отримати довідку переселенця у Київі або просто немає бажання вставати на облік внутрішнього переміщення, вклеїти фото в український паспорт можна в так званій «сірій зоні». «Сіра зона» — це територія Донецької чи Луганської області, але підконтрольна Україні. 

 

Терміни вклейки фото в паспорт громадянина України

Згідно із законодавством, термін розгляду заяви на вклейку фотографії в український паспорт може займати до 5 робочих днів з моменту подачі самої заяви. А якщо у вас місце реєстрації зона АТО або Крим, то термін може розтягнутися до 30-ти календарних днів. В особливих випадках – до 2 місяців, але тоді заявник отримує письмове повідомлення про затримку. 

Залишилися питання? Напишіть нам або просто відправте заявку. Менеджер компанії «Паспорт+» проконсультує і допоможе Вам вклеїти фото в Києві швидко і без затримок.

 

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити