(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

У пошуках більш високого заробітку, а також сприятливих умов для життя, роботи, навчання громадяни України відправляються в різні куточки світу.  Стикаючись з отримання посвідки на проживання, легального працевлаштування і т.п.  компетентні органи, роботодавець, навчальний заклад можуть зажадати серед інших документів апостиль про несудимість або іншими словами довідка про несудимість з апостилем.

Поставити апостиль на довідку про несудимість або іншими словами замовити довідку про несудимість з апостилем в наші дні стало буденною справою для громадян, які планують здійснювати певну закордонну діяльність.

Фото апостиль на справку о несудимости

Сама довідка про відсутність судимості у Вас виконується на бланку Міністерства Внутрішніх Справ (МВС) України та видається згідно з запитом або запитом Вашої довіреної особи Управлінням Інформаційно - Аналітичного Забезпечення МВС України, завірена підписом начальника вищезазначеного управління і гербовою печаткою МВС України. Детальніше про те, як зробити довідку про несудимість в Києві за посилянням в розділі - «Довідка про несудимість».

Сам документ односторонній, заповнена лише його лицьова частина. Реверс використовується для того, щоб поставити безпосередньо цей спеціальний знак (штамп). Апостиль на довідку про несудимість ставить Міністерство Закордонних Справ України. Зазвичай на це йде від 1 до 3 днів у разі, коли апостиль довідки про несудимість терміново потрібен і до 7 днів, якщо документ за стандартною процедурою.

 

Ціна і терміни апостиля на довідку про відсутність судимості в Києві

Терміни проставленняЦіна
до 7 робочих днів 1300 грн.
до 3 робочих днів уточнюйте

 


Як отримати довідку про несудимість з апостилем у Києві?

Оформити довідку про несудимість громадяни можуть виключно в Україні та апостиль в Києві, тому вивчивши словосполучення: апостиль україна київ, Ви завжди озброєні відповіддю на запитання: «Де можна апостилювати довідку про несудимість?»

Отримавши документ про відсутність у Вас судимості, прямуємо до дипломованого перекладача, акредитованого у нотаріуса, який згідно з установленими нормами і правилами перекладе апостильований документ і особисто завірити у нотаріуса.

Існує і поняття подвійний штамп «Апостиль» на довідку про відсутність судимості. Його вимагають такі країни, як наприклад: Швейцарія, Нідерланди, Бельгія, Португалія. У цьому випадку Міністерство Закордонних Справ (МЗС) України проставляє перший штамп «Апостиль» на реверс документа, потім виконується переклад на потрібну мову, нотаріальне засвідчення перекладу і в подальшому Міністерство Юстиції України своїм штампом «Апостиль» виробляє завірення особистого підпису та гербової печатки нотаріуса. 

Країни, що підписали Мінську Конвенцію 22 січня 1993 року, не вимагають апостилювання вищезазначеного сертифіката. У таких державах, як: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Болгарія, Угорщина, Грузія (не поширюється на Автономну Республіку Абхазія і Південної Осетії), Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Північна Македонія, Молдова, Монголія, Польща, Росія, Румунія, Сербія, Таджикистан, Узбекистан, Чехія, Естонія досить сертифікованого перекладу на офіційний державну мову країни, в яку вони подаються, з обов'язковим нотаріальним посвідченням українським нотаріусом.

У кожному окремому випадку ми радимо отримати у фахівців компанії «Паспорт+» повну консультацію з питань, як отримати апостиль довідки про несудимість у Київі або легалізації інших Ваших документів у зв'язку з регулярними змінами вимог до неї з боку державних органів тієї чи іншої держави.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити