(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Вкажіть ім’я
 2. Вкажіть номер телефона

Відновити свідоцтво про розірвання шлюбу при використанні його на території України необхідно у разі:

 • втрати документа, що підтверджує розлучення;
 • необхідно отримати документ нового зразка;
 • наявність плям, слідів механічного або хімічного впливу;
 • виявлення помилки, неточності, помилки в тексті документа про розірвання шлюбу (розлучення).

 

Відновити свідоцтво про розлучення при використанні його не за межами території України, необхідно у разі:

 • втрати документа про розірвання шлюбу;
 • наявність плям, слідів механічного або хімічного впливу;
 • виявлення помилки, неточності, помилки в документі про розлучення;
 • наявність захисної плівки (ламінування);
 • подання документів в країни, що вимагають наявності свідоцтва про розлучення з датою видачі не старше 3 - 6 місяців.

 

Ціни і терміни відновлення свідоцтва про розірвання шлюбу 

Терміни відновленняЦіна
1-2 робочих днів 2000 
день в день (1-2 години) 2500

Слід звернути увагу на те, що до липня місяця 2010 року розірвання шлюбу (розлучення) відбувалося в суді і обов'язково реєструються у відділеннях РАЦС з подальшою видачею на підставі наявного у них на руках Рішення суду свідоцтва про розірвання шлюбу. Для даної категорії громадян відновлення свідоцтва про розлучення зводиться до видачі дубліката. Особи, які оформили розірвання шлюбу після 2010 року у зв'язку з відміною обов'язкової реєстрації в РАЦСі отримують тільки Рішення суду про розлучення.

foto vostanovlenei svidoctva o razvode

Для використання свідоцтва про розлучення та Рішення суду про розлучення за кордоном вони підлягають легалізації. На обох документах є можливість проставлення штампа Апостиль і печаток Консульської та Міністерської легалізації. Детальніше можна ознайомитися в розділі –  «Апостиль свідоцтва про шлюб або розлучення».

 

Де відновити свідоцтво про розірвання шлюбу?

Дублікат документа про розірвання шлюбу видають відділення РАЦС, консульські установи України за кордоном на підставі записів у Книзі Реєстрації Актів Цивільного Стану з проставленням штампа «Повторно». Запитати відновлення свидетельстсва про розлучення може особисто його власник або близький родич особи. Також відновити документ про розірвання шлюбу може довірений представник заінтересованої особи (власника).

Якщо актовий запис зроблено в консульському представництві України за кордоном, відновити свідоцтво про розірвання шлюбу можна у Києві. У такому разі дублікат видається відділом РАЦС Києва та Обласного Управлінь Юстиції Київської області, в разі наявності запису про розірвання у них на архівному зберіганні або запиту. В іншому випадку відновити документ не вийде і апліканту буде видана довідка про відсутність актового запису.

 

Як відновити свідоцтво про розірвання шлюбу?

Використовуючи один з прийнятних для Вас варіантів можливо відновити необхідний документ.

Варіант 1 

При наявності достатньої кількості вільного часу, сил і засобів, зацікавлена сторона звертається до відділення РАЦСу за місцем розірвання шлюбу і, отримавши інструкції щодо процедури відновлення, квитанції на оплату мит і послуг через відділення банку, в порядку черги стає володарем дубліката документа про розлучення, звичайно, у випадку відсутності з різних причин відмови у видачі.

Варіант 2

Довірити відновлення свідоцтва про розірвання шлюбу профільному фахівцю нашої компанії «Паспорт+», який незалежно від Вашого місця розташування і прописки ретельно вивчить документи і допоможе відновити свідоцтво про розлучення в Києві, а потім відправить в будь-яку точку України або за кордон. Оперативне відновлення свідоцтва про розірвання шлюбу – 1-2 години. За доступними Вам засобами зв'язку ми обговорюємо всі деталі і виникають питання. А далі відновлення свідоцтва про розлучення справа техніки і майстерності наших фахівців!

 

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити