(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

Ви - учень або випускник загальноосвітнього закладу України, який вирішив продовжити своє навчання або отримати вищу освіту в одному із зарубіжних ВНЗ.  Перше, що Вам необхідно, - це ознайомитися з основною інформацією про апостиль (детальніше за посиланням у розділі – «Апостиль»), знати, що обов'язковою вимогою деяких країн є апостиль на атестат.

Це означає, що у апліканта на навчання в обов'язковому порядку повинен стояти спеціальний знак (штамп) шкільного атестата, якщо Ви - учень середньої загальноосвітньої школи I - II ступеня.  Апостиль на атестат про повну загальну середню освіту знадобиться випускникам загальноосвітніх установ I - III ступеня, спеціальних шкіл з поглибленим вивченням певних предметів, гімназії, ліцею.

Випускникам середніх спеціальних і професійно-технічних училищ, а також технікумів потрібно поставити апостиль на диплом про середню спеціальну або середню технічну освіту.

Але поставити апостиль на атестат, на диплом - не кінець процесу набуття юридичної сили документом.  Необхідний сертифікований переклад на необхідну для країни майбутнього навчання мову.  Ми обов'язково переводимо атестат про повну загальну середню освіту, шкільний атестат, а також сам апостиль атестата про повну загальну середню освіту або шкільного атестата.  Після чого вірність підпису кваліфікованого перекладача підлягає нотаріальному посвідченню та скріпленню спеціальної прошивкою.

Випускникам середніх спеціальних і професійно-технічних училищ, а також технікумів необхідно виконати переклад диплома та обов'язково перекласти Додатки до нього з обов'язковим нотаріальним засвідченням вірності підпису акредитованого в нотаріуса перекладача.

Проставлення апостиля диплома стосується також і осіб з неповною вищою освітою (диплом молодшого спеціаліста), осіб з вищою освітою (бакалавр, спеціаліст, магістр, кандидат наук, доктор наук).  Апостиль на диплом являє собою штамп спеціального міжнародного зразка з унікальним номером, підписом і печаткою державного органу, відповідального за проставлення цього спеціального знака (штампа).

Переклад диплома та додатка до нього на необхідну державі, що приймає диплом мову - обов'язковий і повинен здійснюватися «дзеркально» сертифікованим або акредитованим перекладачем і завірятися нотаріально документи скріплюються спеціальної зшивкою.  Детальніше з цінами на переклад і нотаріальне завірення можна ознайомитися за посиланням к розділі – «Переклад диплома і атестата».

Як правило, ціна на апостиль диплома про вищу освіту не є стандартною і варіюється в залежності від ВНЗ і кількості дисциплін, що пропонуються їм.  У кожному окремому випадку необхідно консультуватися з фахівцями нашої компанії «Паспорт+».

 

 Ціни та терміни проставляння апостиля на диплом або атестат 

Терміни оформленняТерміни проставлення Ціна
   Документи освіти старого зразка (1 одиниця)  до 35 робочих днів 1000 грн. 
 до 20 робочих днів 1500 грн. 
 1 робочий день  уточнюйте
   Документи освіти нового зразка (1 одиниця)  до 35 робочих днів  1000 грн.
 до 10 робочих днів  1300 грн.
 3-5 робочих днів  1500 грн.
 1 робочий день  уточнюйте

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити