(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

Індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків надається резидентам\не резидентам України один раз і на все життя, незалежно від статі, віку, сфери діяльності. Видається він на руки власнику Державною Фіскальною Службою у формі документа, оформленого на звичайному аркуші паперу, завіреного печаткою районного відділення фіскальної служби та підписом відповідальної особи. Офіційне найменування документа – Картка фізичної особи – платника податків (далі в статті для стислості будемо використовувати абревіатуру ІПН). Далі розглянемо можливість відновити ІПН при втраті або псуванні.

Фото ИНН (на восстановление)

Втрачений ІПН або прийшов у непридатність 

На жаль, такі випадки втрати або псування зустрічаються досить часто. Будучи поряд з паспортом основним документом життєдіяльності громадянина, довідка з податковим номером підлягає частому пред'явленню всіляким компетентним органам і установам, що призводить до порушення її цілісності та читабельності, а також іноді до втрати або залишенню в місці пред'явлення. Копія документа не завжди приймається компетентними органами, такими як: нотаріальні контори, банки. Їм необхідний виключно оригінал. Тому актуальною стає процедура відновлення ІПН при втраті.

 

Можливе відновлення ІПН при втраті і де відновити ІПН?

Відновити справку з податковим номером при втраті можливо шляхом особистої подачі документів або скориставшись послугою довіреної особи, що працює за даним профілем компанії. При цьому їхати в Київ, за місцем розташування Державної Фіскальної Служби України, немає необхідності. Відновити ІПН при втраті або псуванні можна, звернувшись в нашу компанію «Паспорт+».

 

Ціни і терміни відновлення ІПН в Києві

Терміни  відновленняІдентифікаційний номер
до 3 робочих днів 4000 

 

Як відновити ІПН при втраті?

Після встановлення факту втрати оригіналу картки реєстрації фізичної особи як платника податків необхідно в найкоротші терміни відновити і для цього звернутися:

  • у відділення Державної Фіскальної Служби;
  • до фахівців профільної компанії з накопиченим досвідом витребування та отримання дублікатів документів.

Навіть якщо довідка видавалася в якій-небудь області України, а Ви знаходитесь в іншій, ми легко отримаємо її дублікат у Києві та перешлемо за вказаною Вами адресою.

 

Як отримати дублікат ІПН у разі втрати?

Варіант 1 

Особисто прибути в будь-яке зручне для Вас відділення фіскальної служби за місцем проживання або реєстрації:

а) пред'явити документ, що засвідчує особу: 

- паспорт, в якому обов'язково вказані Ваші прізвище, ім'я та по батькові, дата і місце народження, повна адреса реєстрації

- ID-карта;

Увага!  Якщо Ви - власник ID-карти, заздалегідь уточніть наявність працюючого пристрою, що зчитує в відділенні податкового органу за місцем звернення.  При відсутності такого пристрою з Вас можуть зажадати пред'явлення довідки з Демографічного Реєстру України.

 б) написати заяву із зазначенням причини отримання дубліката.

У разі зміни будь-яких даних до момента відновлення довідки з податковим номером Вас попросять заново заповнити бланк облікової картки

Варіант 2

У разі відсутності можливості особистої подачі документів (за станом здоров'я, перебування за кордоном, дефіциту часу і т.п.) доручити відновити ІПН у разі втрати, і отримати ІПН при втраті фахівцям профільної компанії.  Фахівець компанії «Паспорт +» в найкоротші терміни відновить ІПН і пересилає вказаному адресатові.

 

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити