(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

До недавнього часу такі фрази, як: апостиль паспорта, проставити апостиль паспорта, апостилювання громадянського паспорта були нонсенсом. Для зарубіжних поїздок громадяни України користувалися і користуються закордонним. Але з розвитком міжнародних ділових, економічних і політичних відносин, особливо в країнах-учасницях Гаазької Конвенції, виникла необхідність пред'явлення за кордоном паспорта громадянина України.

У таких випадках, як, наприклад:

  • реєстрація компанії;

  • відкриття банківського рахунку;

  • здійснення юридичних угод;

  • судово-процесуальні процедури;

  • отримання або продовження посвідки на проживання;

  • одруження з іноземцем;

  • заявка на видачу свідоцтва про народження дитини в разі відсутності громадянства України у одного з батьків

апостиль паспорта для країн, що приєдналися до Гаазької Конвенції, є першою необхідністю! 

 

Ціни та терміни проставлення апостиля паспорта

Терміни проставленняЦіна
до 5 робочих днів 800 грн.

З серпня 2014 року послуга проставлення штампу «Апостиль» на паспорт, а точніше – апостиль копії паспорта стала реальністю і в Україні і є прерогативою Міністерства Юстиції. Ми вживаємо вираз саме апостиль копії паспорта з причини того, що на оригінал Апостиль не проставляється. Нотаріус робить скан-або ксерокопії всіх сторінок, зшиває їх і запевняє нотаріальної підписом і печаткою. На даному етапі документ носить назву – нотаріальна копія паспорта під апостиль. У такому вигляді документ передається до Міністерства Юстиції, де забезпечується штампом «Апостиль».

Апостиль копії паспорта готовий. Тепер його необхідно зробити зрозумілим в країні пред'явлення, а саме виконати переклад всіх заповнених сторінок на необхідний даною країною мову, будь-то державний або міжнародний – англійська. Виконується переклад паспорта кваліфікованим перекладачем з засвідченням підписом, вірність якої після верифікації і занесення в нотаріальний Реєстру, завіряє нотаріус. Детальніше з перекладом і нотаріальним засвідченням паспорта можна ознайомитись за посиланням у розділі –  «Переклад паспорта»

Апостиль паспорта юридично чистий і готовий для пред'явлення за місцем вимоги до потрібної Вам країні-учасниці Гаазької Конвенції. 

 

Часто задається питання: «А чи можна самому пройти всі етапи процедури юридичного очищення документа від початку і до кінця?». З великими витратами часу, сил, фінансів – можливо. Але треба розуміти, що кожен етап має свої нюанси, які в невеликій інформаційній статті важко в повній мірі описати.

Простий приклад:

1-й етап – інформаційний (Що? Де? Коли? Кому довірити? А що якщо...? тощо) – певний часовий відрізок, пов'язаний з великою кількістю інформації, часом суперечливою та не зовсім зрозумілою. 

2-й етап - інформаційно-практичний (Ви отримали інформацію про необхідність зробити копію паспорта, зробили, якась сторінка пропущена або слабо читабельна, нотаріус відмовив внаслідок цього в завіренні, йдемо переробляти у фахівця, що володіє мистецтвом сканування) - втрачено час, фінанси, нерви.

3-й етап - практичний (Ви вирішили заощадити на перекладі, так як самі непогано володієте мовою країни, яка чекає на Вас. І тут оказія. Нотаріус прийме до виконання переклад виключно дипломованого перекладача, акредитованого завіряти свої переклади саме у даного нотаріуса, що має у себе в архіві копію диплома перекладача і зразок його підпису, і ставить підпис перекладач особисто на документі і в Реєстрі в присутності нотаріуса) - знову втрата часу.

4-й етап - фінальний (Ви їдете в Міністерство, записуєтеся на подачу, стоїте в черзі, потім, по готовності знову їдете і забираєте готовий документ або, що теж буває отримуєте відмову з яких-небудь причин) - приємний видих «нарешті» або сумне «начебто все правильно оформив».

Фото апостиля (отказ в проставлении)

А ось тут, напевно, найкорисніша і вельми приємна інформація.  Довіривши оформлення компетентним в даному питанні фахівцям компанії «Паспорт +», Ви можете розраховувати на готовий документ «не встаючи з дивана»!  Просто надішліть нам будь-якими доступними Вам засобами комунікації сканкопіі всіх сторінок Вашого паспорта, і кур'єр доставить готовий апостиль паспорта за будь-якою, вказаною Вами адресою.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити