(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

11 грудня 2003 року прийняттям закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» Верховна Рада скасувала прописку, тим самим поповнивши список слів, архаїзмів. Видавити з лексикону громадян терміни: «прописка Київ, прописка в Україні, прописатися в Україні, прописатися в Києві» були покликані терміни: «реєстрація за місцем проживання в Україні, реєстрація в Києві, зареєструватися в Києві». Але переважна більшість населення України, вважаючи прописку і реєстрацію словами-синонімами, продовжують використовувати в побуті саме слово «прописка».

Фото прописки в Киеве 2

Процедура реєстрації в будь-якому населеному пункті України нічим не відрізняється від реєстрації в Києві. Але значна відмінність у життєвому укладі жителів мегаполісу і жителів основної частини України призвело до появи цільове призначення прописки в столиці. Так з 2014 року пільгова категорія громадян, які мають київську реєстрацію, отримала право володаря «Картки киянина», дає її власнику ряд переваг і пільг перед іногородніми громадянами, а з кінця 2018 року в обіг введена «Муніципальна картка», яка значно розширила список переваг для городян з київською пропискою.

Зовсім недавно до необхідності прописатися в столиці призвела нестача місць у дитячих садках і школах, де серед черговиків перевагою володіють діти, у яких київською пропискою, діти батьків, власників «Муніципальної картки». 

 

Поряд з прогресивною зміною функціоналу «Муніципальної картки» пропорційно зростає необхідність мати реєстрацію в столиці.

Цільове переважне призначення реєстрації за місцем проживання у Києві

Відсутність нерухомості в Києві, не є перешкодою для реєстрації, як і наявність нерухомості в Києві не є зобов'язанням до реєстрації за цією адресою. Але відсутність прописки в столиці – це відмова від цілого переліку привілеїв, перспектив і пільг:

  • Медицина (безкоштовне лікування в стаціонарах державних клініках, знижки на отримання медичних послуг);
  • Соціальне забезпечення (пільги, пенсії, субсидії, отримання Муніципальної картки);
  • Освіта (оформлення дитини в дитячий садок/ясла, вступ у середні й вищі навчальні заклади);
  • Працевлаштування (відкриття робочої візи, призначення на відповідальні посади, підприємницька діяльність);
  • Муніципальний транспорт столиці (пільгове користування метрополітеном та муніципальним міським транспортом);
  • Юридичні дії (вчинення юридичних дій з матеріальним майном, реєстрація підприємств, транспортних засобів, проведення митних процедур);
  • Особисті немайнові питання (відкриття банківських рахунків, отримання кредитів, знижки в торговельних підприємствах, закладах, установах культури, оформлення водійського посвідчення, ІПН, участь у виборах, оформлення ID-карти, для іноземців отримання виду на проживання).

 

Як прописатися в Києві?

Однією з послуг нашої компанії «Паспорт+» є надання допомоги в отриманні прописки в Києві. Від бажаючих отримати тимчасову або постійну реєстрацію знадобиться паспорт громадянина України. Власники біометричного паспорта (ID-карти) надають довідку про реєстрацію. Чоловікам до 60 років необхідно мати військовий квиток або приписне свідоцтво. Іноземні громадяни пред'являють посвідчення тимчасового або постійного виду на проживання.

 

Ціни та терміни прописки в Києві

ТермінЦіна
1 місяць уточнюйте 
6 місяців уточнюйте
1 рік уточнюйте
2 роки уточнюйте

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити