(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Вкажіть ім’я
 2. Вкажіть номер телефона

Одна тільки думка про втрату особистого цивільного або закордонного паспорта призводить у його власника шок. Не менш серйозною проблемою виявляється і втрата сімейного паспорта - свідоцтва про шлюб! Його витребування (як прийнято називати цю процедуру) або більш звично - відновлення на деякий час може вибити з колії повсякденної життєдіяльності людини. Розглянемо випадки, коли Вам може знадобитися відновити свідоцтво про шлюб.

 

В яких випадках може знадобитися відновити свідоцтва про шлюб?

 • При отриманні документа, що посвідчує особу громадянина України (ID-картка)

 • При отриманні паспорта для закордонних поїздок (закордонний паспорт)

 • При шлюборозлучному процесі в суді (винесення рішення щодо поділу спільного майна подружжя, щодо встановлення батьківських зобов'язань, щодо стягнення/не стягненню аліментів тощо)

 • При оформленні нотаріальних угод (оформлення договорів купівлі-продажу нерухомості, транспортного засобу і дорогого майна)

 • При призначенні пенсії і різного роду соціальних виплат, процедурою усиновлення, опікунства

 • При отриманні спадщини

 • При працевлаштуванні

 • При видачі РАЦСом свідоцтва про народження дитини

 • При зміні прізвища після заміжжя

 • При укладенні кредитних та іпотечних договорів.

 

Ціни і терміни відновлення свідоцтва про шлюб в Києві

Терміни відновленняЦіна
1-2 робочих днів 2000 
день в день (1-2 години) 2500

 

В яких випадках потрібно відновити свідоцтво про шлюб для пред'явлення за місцем вимоги за кордоном України?

Вищевказаний перелік процедур – основний перелік заходів, з якими стикається людина в процесі життєдіяльності в Україні, але нерідкі випадки, коли відновити свідоцтво про шлюб потрібно для надання в компетентні органи за кордоном. У цьому разі документ необхідно легалізувати, він обростає всілякими підписами та печатками:

(апостиль, консульська і міністерська легалізація, нотаріальне завірення копії та перекладу). Детальніше можна ознайомитись у розділах за посиланнями -  «Апостиль свідоцтва про шлюб або розлучення», «Легалізація свідоцтва про народження, шлюб» та «Переклад свідоцтва про народження, шлюб».

В даній ситуації відновленню підлягають наявні свідоцтва про шлюб, які:

 • виконані на бланках старих зразків (детальніша консультація наших фахівців);
 • нечитабельні внаслідок механічного або хімічного зовнішнього впливу;
 • перебувають у захисній плівці (ламінація);
 • мають які-небудь написи, печатки, штампи на реверсній стороні документа;
 • мають виправлення, закреслення, відсутність підпису службової особи чи печатки органу РАЦС;
 • невідповідність або неправильне написання прізвища, імені, по батькові і дати народження (навіть одна єдина неправильно надруковану літера або цифра означає, що документ не має юридичної сили, а значить, його потрібно відновити).

Відновити свідоцтво про шлюб можна тільки до тих пір, поки подружжя перебувають у шлюбі. Після розлучення видається виписка (так званий «витяг»). Відновити первинний документ в такому разі вже неможливо і в подальшому використовується виписка, яку приймають всі інстанції, у відповідності з законами України.

 

В якому вигляді видається дублікат свідоцтва про шлюб?

Відновлений документ видається органом РАЦСу на встановленому Міністерством Юстиції України бланку з позначкою у верхній його частині «ПОВТОРНО».

Фото восстановление свидетельства о браке 2

 

Як відновити свідоцтво про шлюб?

Відновити свідоцтво про шлюб в Україні можливо двома способами:

 • Особисто
 • Скориставшись послугою профільного фахівця компанії «Паспорт+»

 

У першому випадку (особисто) процедура відновлення потребуватиме певних тимчасових і фінансових витрат і проходитиме у п'ять етапів:

1. Подружжя чи один із подружжя записуються на прийом до відділення РАЦС (за місцем проживання або реєстрації одруження)

2. Одержує і заповнює бланк заяви (виправлення, помилки, неточності, закреслення не допускаються)

3. Отримує квитанцію на оплату державного мита, послуг РАЦС

4. Оплачує квитанцію за відновлення документа

5. Подає оплачену квитанцію, заяву, копії паспортів подружжя з відміткою про одруження співробітнику відділення РАЦС і чекає повідомлення про те, що документ готовий і його можна забирати.

 

У другому випадку (через нашого профільного спеціаліста), все, що потрібно для відновлення, - це просто зателефонувати або залишити заявку на сайті. Ми допоможемо відновити свідоцтво про шлюб максимально швидко. Даний варіант як найкраще підходить особам, зареєстрованим в іншому регіоні, відмінному від Києва, особам, які цінують час, який дуже дорого коштує, щоб витрачати його на бюрократичні витрати, переміщення між інстанціями і простоювання в чергах.

Для нас процедура відновлення свідоцтва про шлюб вимірюється навіть не цілодобово, а годинами.  Фахівці компанії перед подачею ретельно перевіряють документи і копії, щоб уникнути відмови компетентних органів у процедурі відновлення свідоцтва про шлюб, яка іноді трапляється при особистому витребуванні.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити