(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Вкажіть ім’я
 2. Вкажіть номер телефона

На даний момент в Україні для посвідчення своєї особи громадяни можуть використовувати внутрішні паспорти двох видів: старого зразка – у формі книжечки, і нового - пластиковий ID-паспорт. Давайте розберемося в процедурі відновлення паспорта в одному випадку при втраті паперового, а в іншому – після втрати пластикового ID-паспорта. 

 

Як відновити паспорт України при втраті документа старого зразка? 

Згідно законодавства, при втраті паспорта громадянина України у вигляді книжечки відновити її можливо тільки за місцем поточної реєстрації (прописки). Якщо ж у людини немає місця прописки (виписаний і не встиг зареєструватися), тоді відновити паспорт України при втраті можливо тільки за останнім місцем реєстрації. Функція відновлення паспорта закріплена за державною міграційною службою України (ДМС), центрами надання адміністративних послуг (ЦНАП). При цьому потрібно сплатити адміністративний штраф за втрату документа і підписати заяву на відновлення. 

foto pasporta ukraine uterya 3png

Компанія «Паспорт+» готова Вас безкоштовно проконсультувати і в разі потреби допомогти відновити паспорт після втрати. Телефонуйте!

 

Ціни відновлення паспорта при втраті в Києві

Терміни відновленняПрописка КиївІнші області, Крим і зона АТО
до 20 рабочих дней 2500 2500 
до 10 рабочих дней 3000 за запитом

 

Важливий момент! Якщо загублений документ старого зразка (у вигляді книжечки), то відновити його в такому ж вигляді вже неможливо. В цьому випадку процес відновлення паспорта передбачає отримання пластикового ID-паспорта замість втраченого. 

 

Документи для відновлення при втраті паспорта старого зразка 

 • Копії втраченого документа (при їх наявності)

 • Ідентифікаційний код (ІПН)

 • Форма №13 (документ, в якому буде вказано ваше поточне місце реєстрації (прописка). На підставі даних з цієї довідки вноситься прописка в новий ID-паспорт. Якщо ж Ви не прописані на поточний момент, тоді на чіп пластикового ID-паспорта вноситься інформація про відсутність місця реєстрації громадянина України)

 • Свідоцтво про народження (бажано)

 • Свідоцтво про реєстрацію шлюба (якщо Ви перебуваєте в шлюбі, є штамп у втраченому документі).

Для громадян України, які зареєстровані (прописані) на території АТО (Донецька, Луганська області) або Криму, для відновлення паспорта при втраті список документів трохи відрізняється: 

 • Копії втраченого документа (при їх наявності)

 • Ідентифікаційний код (ІПН)

 • Закордонний паспорт/водійське посвідчення (дод. документ із фото)

 • Довідка переселенця. Детальніше про можливості її отримання за 1 годину в розділі – Довідка переселенця.

 • Свідоцтво про народження/реєстрації шлюбу (якщо людина перебуває у шлюбі) Детальніше про можливості відновлення свідоцтва про народження/шлюб за 1 годину посилання в розділах –  «Відновлення свідоцтва про народження» і «Відновлення свідоцтва про шлюб».

 Фото паспорта Украины (прописка Донецк) 2 

Рекомендуємо отримати більш детальну консультацію в нашій компанії. Вона у нас абсолютно безкоштовна. Процедура відновлення паспорта України для мешканців з пропискою в зоні АТО (Донецька, Луганська області) або Криму може бути більш складним завданням, ніж здається на перший погляд. Залиште заявку, і ми Вам передзвонимо!

 

Як відновити ID-паспорт України?

Відновити ID-карту значно простіше, ніж займатися відновленням паспорта при втраті книжечкою. За законом подати документи на відновлення ID-паспорта можна в будь-який орган ДМС України. Документи для жителів, які зареєстровані (прописані) в зоні АТО (Донецька, Луганська області) або Криму ідентичні документам для громадян, які проживають на підконтрольній території України.

Документи для відновлення ID-паспорта України

 • Копії втраченої ID-карти (при їх наявності)

 • Ідентифікаційний код (ІПН)

 • «Витяг» з реєстрацією (пропискою), який видавався при отриманні ID-паспорта. 

Іноді, як додатковий документ для ідентифікації особи, треба надати свідоцтво про народження/шлюб або закордонний паспорт.

 

Терміни відновлення загубленого паспорта

Терміни відновлення паспорта при втраті його у формі книжечки і терміни відновлення ID-паспорта за законом однакові: терміновий – 10 робочих днів; у звичайному порядку – 20 робочих днів. Але, якщо ви зареєстровані у зоні АТО (Донецька, Луганська області) або Криму - будьте готові, що терміни відновлення паспорта при втраті для вас можуть значно збільшаться офіційно до 2 місяців. Все залежить від того, як швидко зможуть перевірити справжність документів, які ви надали для відновлення та ідентифікувати повною мірою вашу особистість.

Якщо залишилися якісь питання, або у Вас нестандартний випадок – можете сміливо звертатися до наших менеджерів. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання з приводу відновлення паспорта України.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити