Допомога з документами в м.КИЄВІ

- біометричний ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ
- нова ID-КАРТКА України, номер ІПН
- вклеювання ФОТО в 25 і 45 років
- свідоцтво, переклад, апостиль

  1. Не втрачайте час!

    Запишіться прямо зараз!

  2. Вкажіть ім’я
  3. Вкажіть номер телефона

Чому обирають нас

більше 5 років досвіду
більше 9000 успішних
консультацій
приблизно  58%наших клієнтів
приходять за
рекомендаціями
більше 330 задоволених
клієнтів
на місяць
більше 37% замовлень
носять терміновий
або нестандартний
характер
у середньому 15хвилин часу займає консультація клієнта

Терміни та ціни

Закордонний паспорт

ТерміниБіометричний закордонний паспорт 
до 20 робочих днів 2500
до 7 робочих днів 3500

*Ціни включають НАШІ консалтингові послуги: консультацію, допомогу з оформлення - ВСЕ ВКЛЮЧЕНО ! !  З 20.12.2016р. оформити звичайний загранпаспорт в Україні неможливо - Постанова КМУ №1001  

Наші переваги

Цілком легально - 100%

Мінімум документів - тільки найнеобхідніше. Надійно, працюємо законно, дорожимо своєю репутацією - 100% гарантія

Швидко й зручно - 1 візит 10-15 хвилин

Вам не потрібно ламати голову, ми допоможемо та проконсультуємо. З кожним клієнтом працюємо індивідуально. Швидко - без черги!

Вигідні ціни - без доплат

Вигідні ціни, без доплат. Вони включають НАШІ консалтингові послуги, допомогу в оформленні. Діють постійні  ЗНИЖКИ для наших клієнтів

Поширені запитання

Який закордонний паспорт можна зараз оформити в Україні?

До 01.10.2016р. українці мали змогу оформити звичайний (старий) та біометричний (новий) закордонний паспорт. Закон України "Про єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", що набрав чинності, виключає можливість оформлення звичайного (без чіпа) закордонного паспорта.  Бланки звичайних (без електронного носія) паспортів використані й не виробляються в Україні.  Додатково Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №152, які почали діяти з 29.12.2016р., та заборонив оформлення звичайних (без чіпа) закордонних паспортів в Україні. Звичайні закордонні паспорти продовжують діяти нарівні з біометричними. Вони мають однакову юридичну силу. Термін дії дорослого (з 16 років) закордонного паспорта – 10 років.

Чим відрізняється біометричний закордонний паспорт від звичайного?

Біометричний закордонний паспорт, на перший погляд, візуально нагадує звичайний закордонний паспорт. Він не пластиковий, яким деякі люди собі його уявляють, а в формі книжки з синьою обкладинкою і 32 сторінками. Туди ставляться аналогічні позначки, коли ви перетнули кордон або оформили візу для закордонних поїздок. Істотна особливість біометричного закордонного паспорта - чіп (електронний носій), який вбудовується в документ. На ньому зберігається інформація про власника паспорта. На обкладинці є візуальна позначка біометричного документа міжнародного зразка.

Чи обов'язково здавати відбитки пальців при оформленні закордонного паспорта?

При оформленні біометричного закордонного паспорта з 12 років треба здавати відбитки пальців. З 29.12.2016р. на вимогу змін в Постанову КМУ №152 дана процедура є обов'язковою. У деяких людей в наслідок віку, професії (фізична праця), фізіологічних особливостей погано зчитується малюнок і відбитки пальців не скануються. У такому випадку інформація про відбитки пальців буде відсутня на електронному чіпі закордонного паспорта. Обмежень для власників біометричних (з чіпом) загранпаспортів, шо мають інформацію про відбитки пальців та тих, шо її не містять, на поточний момент в Україні не існує.

Чи потрібен дитині якийсь документ для закордонних подорожей? Чи можна вклеїти /вписати дитину в закордонний паспорт батьків?

З 1 квітня 2015 р. в Україні скасовано вклеювання та вписування дітей в закордонний паспорт батьків. На дитину (до 16 років) оформляється окремий повноцінний дитячий закордонний паспорт. Термін дії дитячого закордонного паспорта - 4 роки. Його наявність у дитини є обов'язковим для подорожей і відпочинку за кордоном.

З якого віку дитині можна оформити дитячий закордонний паспорт?

Дитячий закордонний паспорт можна оформити дитині з народження.

Чи обов'язкова особиста присутність дитини при оформленні дитячого закордонного паспорта?

Ні. Діти до 12 років можуть не бути присутніми особисто. Досить присутності батьків і наявності 1 фото - 10 х 15 см - 80% обличчя, на білому фоні. Дитині ми рекомендуємо підібрати темний одяг. Весь перелік необхідних документів Ви можете подивитися в розділі «Дитячий закордонний паспорт».

Оцінити стан документів
і отримати консультацію БЕЗКОШТОВНО

Вкажіть ім’я
Вкажіть номер телефона

Як ми працюємо

Телефонуєте або залишаєте заявку

Консультація і запис на вільний час

Швидка процедура - без черги за 10-15 хвилин

Готовність точно в строк - без затримок

АКЦІЯ:Отримати знижку -10% на 2-гу людину або послугу

  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

до кінця акції залишилось

0 днів 0 годин 0 хвилин 0 секунд

Відгуки

Христина, 30 років

Консультувалася з приводу оформлення собі та дитині (2 роки) термінового звичайного закордонного паспорта, так як був уже запланований відпочинок. Залишила заявку на сайті, перетелефонували через 5 хвилин і записали на вільний час. Менеджер розповів які документи потрібно мати з собою та всі нюанси з приводу присутності малюка. На подачі документів їх відсканували (оригінали залишились у мене на руках), заповнили деякі бланки і мене сфотографували. Загалом весь процесс тривав десь хвилин 15. До речі, дитину до 12 років можна не брати з собою - по фотографії. Дякую, Паспорт +.

Володимир, 60 років

Друзі запросили нас з дружиною відвідати Ізраїль. Закордонних паспортів не було, так як до цього нікуди не літали. Дочка звернулася за допомогою в цю компанію. Зі мною зв'язалися і все докладно розповіли. Перевірка й подача документів зайняли 15-20 хвилин. Через 7 днів вже отримали закордонні паспорти. Загалом, дуже добре прийняли і відповіли на всі питання, що цікавлять, ми з дружиною задоволені. Хлопці з компанії попросили написати відгук. Дуже дякую!

Олександр, 33 роки

Прийшов в паспортний стіл, там стоїть якийсь термінал, натовп людей біля нього та дівчина, яка записує. За документи ніхто толком нічого не розповів. Не захотів розбиратися у цьому процессі. Плюнув та пішов. Друзі порадили звернутися сюди за допомогою. Набрали, проконсультували за всіма питаннями. Загалом процесс зайняв 15-20 хвилин. Велика частина часу пішла на фотографію. Вибрав нетерміновий звичайний закордонний паспорт. Відбитки не здавав.. та й літати відпочивати планую в основному до Туреччини та Єгипту.

Діана, 34 роки

З друзями запланували відпочинок в Іспанії. Мій старий закордонний паспорт закінчувався через 4 місяці (вже не можна було виїхати), але там була діюча американська віза на 5 років. Не знала що робити? Залишила заявку на сайті. Хлопці передзвонили через 5 хвилин і порадили оформити 2-ий діючий закордонний паспорт. Виявляється, можна мати одночасно два закордонні паспорти. Також проконсультували з приводу американської візи в старому закордонному паспорті. I ' am HAPPY !!! Рекомендую!

Як з нами зв'язатися

Головний офіс:

м. Київ, вул. Пушкінська, 25Б
(095) 571-79-79 ( Telegram)
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Запис тільки за телефоном! 

Без черги - 10-15 хвилин!

  1. Вкажіть номер телефона

Допоможемо отримати ID-картку або оформити закордонний паспорт

Найчастіше до нас звертаються за допомогою отримати ID-картку (новий внутрішній паспорт України), коли людина не встигла вклеїти фото в цивільному паспорті або замінити його на ID-карту, з-за чого йому відмовляють у відкритті рахунку в банку, обслуговування або оформленні нотаріальної угоди. Все більше і більше громадян України обирають оформити ID-картку і відмовитися від старого паперового документа. Багато випадків, коли необхідно зробити закордонний паспорт терміново, тому що зривається поїздка за кордон або незаплановану відпустку за хорошою ціною.

Наша компанія «Паспорт» допоможе Вам і абсолютно безкоштовно проконсультує з питань оформлення закордонного паспорта собі, дитині, отримання нового внутрішнього українського паспорта (ID-картки) або інших документів (відновлення свідоцтва про народження, шлюб; відновлення водійського посвідчення; довідка про несудимість в Києві; апостиль або нотаріальне завірення перекладу).

Отримати ID-картку в Києві

Останнім часом громадяни України все частіше готові поміняти свій паперовий внутрішній документ на ID-картку. В якійсь мірі, це дуже зручно і сучасно. Пластикова ID-картка містить електронний чіп, на якому зберігаються дані про її власника (П. І. Б., цифрова фотографія, відбитки пальців та інша інформація), тому є по суті біометричним документом. Тільки не потрібно плутати ID-картку з біометричним закордонним паспортом, який покликаний засвідчувати особу і дозволяє громадянину України знаходиться в іноземній державі.

Ще однією перевагою ID-картки є наявність нанесеного на неї ідентифікаційного коду (ІПН). Потреба в окремому папірці з ІПН автоматично відпадає. Істотним недоліком ID-картки є додаток до неї у вигляді листа з пропискою, який в деяких випадках необхідно носити з собою, так як інформація про прописку міститься на біометричному чіпі всередині ID-картки і візуально неможливо її побачити. Як бачимо, в нашій країні без папірців нікуди, навіть з новою ID-карткою. Сподіваємося, що це тимчасова міра, так як не всі установи можуть зчитувати біометричний чіп, але їх кількість неухильно зростає. ID-картка – це сучасний зручний документ, що засвідчує особу громадянина України в межах нашої держави.

Багатьох людей зупиняє від оформлення ID-картки небажання здавати свої відбитки пальців. У деяких випадках це продиктовано релігійними переконаннями та біометричними характером ID-картки, але більшою мірою пов'язано з звичками і недовірою до всього нового, в тому числі ID-картки з її електронним біометричним носієм. Також пластикова ID-картка має чіткий термін дії, на відміну від внутрішнього паперового документа, де необхідно було вклеювати фото в 25 і 45 років. Загалом з новим українським паспортом (ID-карткою) можна ознайомитись в розділі –  «Український паспорт (ID-картка)». Більш детально з конкретними ситуаціями при оформленні ID-картки можна ознайомитись у профільних розділах за посиланнями -  «Заміна паспорта (обмін на ID, псування, зміна прізвища)» і «Втрата паспорта України».

Зробити закордонний паспорт терміново в Києві

Закордонний паспорт терміново з оформленням в Києві. Будь-яка прописка і реєстрація України. Можна зробити швидко без прописки. Будь-який регіон України. Для іногородніх, переселенців з Криму та зони АТО (Донецьк, Луганськ). Допомога в отриманні закордонного паспорта терміново, абсолютно легально, в стислі терміни, без черг. Надійно, швидко, з гарантією, у нас великий досвід роботи, відгуки. Закордонний документ необхідний громадянину України для поїздок за кордон, у тому числі в такі країни, як Абхазія, Вірменія, Азербайджан, Білорусія, Болгарія, Грузія, Єгипет, Казахстан, Киргизстан, Кіпр, Молдова, Польща, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Туреччина, Хорватія, Чорногорія. Для подорожей по всій Європі та США. В деяких випадках людина може зробити закордонний паспорт терміново і швидко за 3 робочих дні у зв'язку з певними обставинами, зазначеними в законі.

Біометричний паспорт в Києві

Зробити біометричний закордонний паспорт у Києві є популярним запитом. Наша компанія допомагає в зборі, перевірці та здачі документів на біометричний закордонний документ нового зразка. Сама процедура займає 10-15 хвилин, все дуже швидко, терміново, в дуже стислі терміни. Під час оформлення Вас фотографують, знімають відбитки пальців і запускають документ на друк. Ви поспішаєте на відпочинок, у Вас закінчується термін дії старого закордонного документа і Вам потрібно терміново зробити біометричний паспорт в Києві, ми допоможемо. 

З 20.12.2016 р. оформлення звичайних (старого зразка, без електронного носія-чіпа) закордонних паспортів заборонено Постановою Кабінету Міністрів України №1001. Документи не приймаються, бланки не виробляються. Можна тільки зробити біометричний документ нового зразка.

Оформити біометричний закордонний паспорт швидко в Києві - це наша спеціалізація, ми професіонали своєї справи. Паспорт з чіпом (біометричний) має різні строки отримання, про що наші фахівці повідомлять Вас за телефоном і допоможуть оформити запис на зручний час. Пакет документів для оформлення біометричного закордонного паспорта з чіпом невеликий, процедура з нами проходить швидко, без черги, чітко на зручний Вам час. Вибираючи нас як партнерів при отриманні біометричного закордонного паспорта в Києві, ми гарантуємо, що це не займе багато часу. Допоможемо зробити Ваш біометричний документ швидко, без затримок. 

Зазвичай допомогу в оформленні закордонного паспорта терміново в Києві замовляють громадяни, що прилітають з-за кордону, або бізнесмени, які цінують свій час і хочуть, щоб все було максимально швидко і зручно. Детальніше з термінами і цінами наших можна ознайомитись в розділі  –   «Закордонний паспорт».

Оформити закордонний паспорт дитині 

Оформити закордонний паспорт дитині в Києві також не є проблемою. Діти до 12 років можуть не бути присутнім, достатньо одного батька і фотографії. Великий досвід роботи в цій сфері і знання законів роблять процедуру абсолютно легальною і максимально скорочують терміни отримання закордонного документа, як для дорослого, так і дитини. 

Біометричний, з відбитками і без відбитків для дітей до 12 років, нового зразка, з електронним носієм, з чіпом, нового покоління. Зробити закордонний паспорт терміново, швидко, до 5-7 днів або ж одержати його за 20 робочих днів, залишається на Ваш вибір. Індивідуальний розклад і процедура прийому в центрі оформлення, щоб зробити фотографію або здати відбитки пальців на біометричний чіп. Для всіх віків і років, для неповнолітніх і призовників, для студентів і школярів, в тому числі для дітей до року, до 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 років. У 14, 15, 16 років обов'язкова наявність ID-картки при оформленні біометричного закордонного паспорта. Отримання ID-картки в Україні з 14 років. Без ID-картки у дитини з 14 років не приймуть документи на закордонний. Більш детально з питанням оформлення ID-картки в 14 років можна ознайомитись в розділі – «Паспорт України в 14 років (ID-картка)». Для новонароджених, грудних дітей, немовлят, немовлят і малюків зробити закордонний паспорт можна за допомогою фото. 

Проконсультуємо з питань дитячого закордонного паспорту, з особистою присутністю і без особистої присутності дитини. Хочете взяти дитину за кордон, полетіти всією сім'єю на море або ж отруїти дитини на відпочинок разом з бабусею і дідусем, тоді Вам просто необхідно зробити закордонний паспорт дитині. Для відвідування багатьох країн світу, наявність у дитини свого окремого закордонного документа є обов'язковою з народження. З 1 квітня 2015р. в Україні скасовано вклеювання фото, вписування дітей в закордонний документ батьків, тому наявність окремого закордонного паспорта для дитини обов'язкова. Оформити його можна з народження для самих-самих маленьких, обмежень за віком немає. Детальніше з цінами і термінами з оформлення закордонного паспорта дитині в Києві можна ознайомитись в розділі за посиланням -  «Закордонний паспорт дитині».

Телефонуйте!  або залиште заявку.  Наша компанія «Паспорт+» зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час і допоможе терміново зробити закордонний паспорт або швидко отримати ID-картку в Києві.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити