(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

perevod

У перелік пропонованих нашою компанією послуг входить послуга надання кваліфікованого перекладу довідки про несудимість. Отримавши в Департаменті Інформаційних Технологій при Міністерстві Внутрішніх Справ України цей документ, наш спеціаліст перед тим, як вручити її замовнику обов'язково проінформує про можливость і необхідность легалізації документа при використанні його за межами України.

Довідка про несудимість видається Міністерством Внутрішніх Справ державною мовою – українською, тому вона приймається компетентними органами України в тому вигляді, в якому її отримує замовник. Ті ж інстанції, але за кордоном, зажадають її оформлення згідно міжнародним нормам, прийнятим в кожній конкретній країні.

Фото справки о несудимости (на перевод) 3

Перекласти довідку про несудимість на потрібну мову – перший щабель легализаційної сходинки документа. Запропонувати інтерпретувати документ на потрібну мову в якості допомоги або економії коштів Вам можуть запропонувати друзі, родичі, колеги, які володіють у достатній мірі граматикою або є носіями потрібної Вам мови. Це буде переклад довідки про несудимість персонально для Вас, але де-небудь за кордоном його акцептовано не буде і він залишиться висіти в рамочці над домашнім робочим столом.

Київ насичений пропозиціями перекладу довідок про несудимість, але довірити виконання даної послуги слід виключно професіоналам. Надаючи послугу, наша компанія «Паспорт+» гарантує, що:

  • переклад довідки про несудимість буде виконаний дипломованим перекладачем – лінгвістом; 
  • перекладач офіційно в належній мірі володіє необхідною мовною парою, що підтверджується Додатком до його профільного Диплома;
  • перекладач має право завіряти перекладений документ своїм особистим підписом;
  • перекладач нотаріально акредитований та копії документів, що підтверджують його особисті дані, кваліфікацію і зразок особистого підпису, є в архіві нотаріуса;
  • переклад документа в режимах: «швидше», «терміново» і «дуже терміново» якісно нічим не відрізняється від режиму «звичайний черговий»; 
  • нотаріальний переклад довідки про несудимість готовий для подальшого виконання процедури легалізації.

 

Ціни перекладу довідки про несудимість та нотаріального завірення в Києві

ПослугиТерміниЦіни
Отримання безпоередньо довідки про несудимість в МВС України     7 робочих днів 1500 грн. 
 3-5 робочих днів уточнюйте
 1-2 робочих днів уточнюйте
Професійний переклад документа (в залежності від мови і кількості знаків в документі) - від 200 грн.
Нотаріальне завірення оригінала документа або його копії - 500 грн.

Сама процедура перекладу довідки про несудимість відбувається без участі замовника. Достатньо сфотографувати документ і надіслати його нам на електронну поштову скриньку, використавши доступні інтернет програми для комунікації: Viber, WhatsApp, соціальні мережі, кур'єрську доставку логістичних компаній. 

Кожен переклад обов'язково перевіряється фахівцем-коректором на предмет механічних і граматичних помилок. За бажанням замовника переклад довідки про несудимість для додаткового контролю точності може бути надісланий йому на схвалення і прийняття і потім завірений нотаріально.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити