(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Вкажіть ім’я
 2. Вкажіть номер телефона

Для початку давайте розберемося, що таке дитячий закордонний паспорт, чим він відрізняється від аналогічного дорослій людині (з 16 років), а потім проговоримо основні аспекти щодо термінів оформлення та документів, необхідних для його отримання в Україні і зокрема в Києві. Особливо актуальною ця інформація буде для батьків, які хочуть зробити закордонний паспорт дитині в Києві терміново, так як під загрозою опинилася літня відпустка. Зазвичай це відбувається з-за того, що вони не знають і навіть не здогадуються, що для подорожей і виїзду за кордон у громадянина України у наявності повинен бути окремий закордонний документ, навіть у самого маленького.

Закордонний паспорт дитини – це повноцінний документ, який засвідчує особу громадянина України (в нашому окремому випадку до 16 років) і дає йому право перетинати кордон та їздити по всьому світу з батьками (опікунами). Раніше, щоб виїхати за кордон з дітьми у батьків в закордонному паспорті повинна була бути вклеєна фотографія дитини і спеціальна позначка на ній. З квітня 2015 року для виїзду за кордон у кожного громадянина України має бути свій особистий окремий закордонний паспорт. Навіть у немовлят або новонароджених.

zagranpassport rebenka

Оформити документ для виїзду за кордон дозволяється людині відразу після народження, з перших днів життя. Такий документ діє - 4 роки і в цьому його основна ключова відмінність від закордонного паспорта України, який отримують з 16 років. По закінченню терміну – його обов'язково потрібно замінити на новий. Але також його можна замінити, якщо в ньому закінчилися сторінки для відміток або він був зіпсований. Згідно з правилами у громадянина нашої країни може бути відразу 2 діючі закордонні паспорти одночасно. І дитина не виняток. Це цілком законна норма і покликана забезпечити зручність подорожі. Оформити закордонний паспорт дитині без присутності батьків дозволено з 16 років. Строк у цьому випадку буде – 10 років.

 

Вартість послуг та терміни оформлення закордонного паспорта дитині в Києві

Терміни друкуДитячий біометричний
до 20 робочих днів 2500
до 7 робочих днів 3500

 В залежності від того, скільки років неповнолітньому, є визначені тонкощі в оформленні закордонного паспорта. Давайте їх розглянемо.

 

Оформити закордонний паспорт дитині до 12 років

До 12 років в Україні не сканують відбитки пальців. Громадяни, які не досягли цього віку, можуть особисто не бути присутніми в момент оформлення. Досить буде принести фотографію, встановленого зразка. Але, хай батьків не лякає цей факт - здача відбитків пальців не впливає на статус документа для дитини. Він все одно буде біометричний. На чіп будуть вносити скановане фото дитини, його особисті дані та інформацію про батьків.

Щоб отримати закордонний паспорт дитині до 12 років необхідно:

 • Свідоцтво про народження – оригінал

 • Особисто дитина або 1 фотографія 10х15см (глянцева, обличчя - 80% фото, фон білий)

 • Ідентифікаційний код (при його наявності) - оригінал (уточнюйте*)

 • Громадянський паспорт 1-го з батьків - оригінал. Присутність 1-го з батьків необхідно за законом!

 • Присутність самої дитини - НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО!!!

закордонний паспорт дитині до 12 років

 

Оформити закордонний паспорт дитині з 12 до 14 років

Щоб оформити закордонний паспорт дитині у віці з 12 до 14 років потрібна особиста присутність. Здача відбитків пальців є обов'язковою процедурою, а саме фото роблять в момент оформлення документа. При видачі готового закордонного паспорта дитині теж ще раз потрібно здати відбитки, щоб активувати чіп всередині. Документи, щоб оформити закордонний паспорт дитині з 12 до 14 років:

 • Свідоцтво про народження - оригінал

 • Ідентифікаційний код (при його наявності) - оригінал (уточнюйте*)

 • Громадянський паспорт 1-го з батьків - оригінал. Присутність 1-го з батьків при прийомі документів для сканування в систему!

 • Присутність на процедурі самої дитини - ОБОВ'ЯЗКОВО!!!

Якщо у дитини відсутній оригінал свідоцтва про народження - не проблема, допоможемо його швидко відновити за 1-2 години.  Детальніше можна ознайомитись за посиланням в розділі -«Відновлення свідоцтва про народження».

 

Оформити закордонний паспорт дитині з 14 до 16 років

А от щоб зробити закордонний паспорт дитини з 14 років мало одного свідоцтва про народження. Обов'язковою умовою є наявність ID-картки. Її теж можна терміново зробити в Києві, з допомогою «Паспорт+». Детальніше можна ознайомитись за посиланням в розділі -  «Паспорт України в 14 років (ID-картка)».

Без неї документи в роботу не беруть!! Також ці діти вже самі ставлять спеціальною ручкою підпис, який називається цифровим. Він буде зберігатися на електронному носії - чіпі. Документи, щоб зробити закордонний паспорт дитині з 14 років:

 • ID-картка і витяг до неї - оригінали

 • Ідентифікаційний код (при його наявності) - оригінал (уточнюйте*)

 • Громадянський паспорт 1-го з батьків - оригінал. Присутність 1-го з батьків при скануванні і прийомі документів!

 • Присутність безпосередньо дитини – ОБОВ'ЯЗКОВО за законом!!!

 

Нюанси при оформленні закордонного паспорта дитині 

 • Дитина народилася в іншій країні - потрібно свідоцтво про народження з апостилем, нотаріально завірений переклад на українську мову та підтвердження громадянства України.

 • Будь-який з батьків громадянин іншої країни – довідка з підтвердженням громадянства України для дитини теж потрібна.

 • Дитина знаходиться під опікою – документи за дитину подає опікун і обов'язковим є подання довідки про опікунство.

Компанія «Паспорт+» допоможе Вам оформити закордонний паспорт в самі короткі терміни в Києві. З будь-якою пропискою. А також – без прописки. Процедура здачі документів, щоб оформити закордонний паспорт дитині, займає 10-15 хвилин.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити