(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

НЕ ЗАЙМАЄМОСЯ - послуга відсутня, текст статті виключно довідковий!!! Свідоцтво про народження, як один з основних документів життєдіяльності людини, вимагає відповідального і дбайливого зберігання протягом усього життя його власника. Але бувають ситуації, коли його наявність після смерті людини допомагає вирішити деякі питання, що виникають у повсякденному житті живих родичів, а в разі його відсутності виникає необхідність відновити свідоцтва про народження померлого.

 

Як відновити свідоцтво про народження померлого? 

На жаль, отримати дублікат (відновити) можна тільки для живої людини. Відновлення свідоцтва про народження померлого – неможливо, альтернативою служить виписка з архіву, іменована архівною довідкою. Ми зможемо допомогти, якщо ТІЛЬКИ людина народилася в Україні і після 1953 року!!! Якщо померла людина народилася не в Україні і дата її народження раніше 1953 року - НЕ ЗМОЖЕМО допомогти. Далі в тексті під терміном відновлення свідоцтва про народження померлого ми будемо розуміти витребування архівної довідки.

 

Ціни і терміни відновлення свідоцтва про народження померлого 

Терміни відновленняЦіна
1-2 робочих днів немає !!! 
день в день (1-2 години) немає !!!

 

Кому може знадобитися відновити свідоцтво про народження померлого?

  • в основному близьким чи далеким родичам для нотаріального оформлення спадщини, якщо в заповідальному листі вказані треті особи, які мають право на отримання спадщини, то право відновити документ мають і вони;
  • нотаріусам, адвокатам, суддям для встановлення спорідненості та національності; 
  • органам опіки та піклування;
  • державним і медичним установам;
  • довіреним особам родичів покійного;
  • для закордонних держав, щоб відновити своє коріння.

 

Де відновити свідоцтво про народження померлого родича?

Маючи певний досвід роботи з архівами і запитами по всій Україні, ми готові запропонувати відновити свідоцтво про народження померлого в найкоротші терміни в Києві для жителів усієї України й зарубіжжя. Подальші можливі дії після процедури відновлення з отриманим документом також знаходяться в сфері послуг нашої компанії «Паспорт+», як наприклад, нотаріальний переклад довідки з подальшою її легалізацією при необхідності.

Від Вас буде потрібно, використовуючи будь-які доступні засоби комунікації, передати нам фото - або скановані копії наявних документів по померлому родичу. Це можуть бути будь-які, що збереглися у Вас копії документів (документи РАЦС, паспорт, що підтверджують споріднення, рішення суду про право на усиновлення тощо). Якщо у Вас не залишилися навіть копії документів покійного – не проблема, для процедури відновлення може підійти документ (наприклад, паспорт) найближчого родича: син, дочка, сестра, брат і т. п. Повнота і точність інформації про померлого родича значно прискорює і полегшує процес відновлення свідоцтва про народження.

 

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити