(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

У нашому сучасному світі оформити або зробити закордонний паспорт в Україні є чи не обов'язковою умовою, щоб скористатися безліччю можливостей, які надає нам життя. Це і подорожі по світу, робота або навчання в іншій країні, візити до родичів або відвідування медичних установ за кордоном. Компанія «Паспорт+» пропонує розібратися в темі, як терміново зробити закордонний паспорт у Києві з будь-якою пропискою (включаючи зону АТО і Крим).

 

Ціни та терміни оформлення закордонного паспорта в Києві

Терміни друкуБіометричний
до 20 робочих днів 2500
до 7 робочих днів 3500

 

Що таке «біометричний закордонний паспорт»?

Закордонний паспорт – це документ, що посвідчує особу громадянина України за кордоном і дає право перебування в іноземній країні. Цей документ у вигляді книжечки, в якій 32 сторінок для відміток і віз, містить інформацію про власника на першій сторінці з фото. 

До 2017 року можна було зробити закордонний паспорт старого зразка (без електронного чіпа), зараз же в Києві і Україні загалом за законом дозволено оформити тільки біометричний. Він зовні практично не відрізняється від звичайного – такий же паперовий у вигляді книжки. Відмінності полягають у тому, що є спеціальний чіп (електронний носій), на якому зберігаються особисті дані громадянина України, в тому числі відбитки пальців, цифрова фотографія (робиться на місці при оформленні біометричного закордонного паспорта) і підпис. 

zagranpassport vzrosliy

 

Біометричний закордонний паспорт в Україні та Києві зокрема громадянину, який досяг 16 років, видається строком на 10 років. Дата видачі та закінчення дії, вказано на самому документі. При наявності на руках закордонного паспорта старого зразка (і він ще дійсний до закінчення свого терміну) спеціально його змінювати не потрібно. Але якщо у вас немає чинної візи в Європу, а потрібно виїхати терміново, то радимо вам зробити біометричний закордонний паспорт в Києві. У Вас може бути два діючі закордонні паспорти на руках одночасно. Закон України це не забороняє. Але пам'ятайте, що за 6 місяців до закінчення терміну дії закордонного паспорта України багато іноземних країн не приймають його до розгляду. З біометричним закордонним паспортом Ви можете в'їхати в шенгенську зону як турист на 90 днів у півріччі без візи. 

 

Здача відбитків пальців на закордонний паспорт

Бувають випадки, коли під час оформлення закордонного паспорта в людини не зчитуються відбитки пальців. Не хвилюйтеся! Вам все одно видадуть біометричний закордонний паспорт. На місці отримують так званий протокол про те, що у зв'язку з фізичними особливостями організму людини зняти відбитки пальців не виходить. Цей протокол сканують на чіп. Безкоштовну консультацію з цього питання Ви можете отримати в нашій компанії, залишивши заявку, або зателефонувавши нам за номерами, вказаними в шапці або в розділі – «Контакти».

Отримати готовий біометричний закордонний паспорт може лише заявник, так як потрібно буде ще раз здавати відбитки пальців для активації чіпа. Зробити закордонний паспорт у Києві дитині в певних випадках можна, не здаючи відбитки пальців і без особистої присутності дитини. Детальніше можна ознайомитися в розділі - «Закордонний паспорт дитині».

 

Документи для термінового оформлення закордонного паспорта в Києві

Щоб швидко зробити біометричний закордонний паспорт у Києві достатньо надати наступні документи:

  • внутрішній паспорт громадянина України або ID-картка (оригінал);

  • ідентифікаційний код;

  • старий або діючий закордонний паспорт (при його наявності).

 

Якщо у вас вже є на руках закордонний паспорт – його потрібно пред'явити. А якщо термін його дії вже закінчився – доведеться його здати. Це бланк суворої звітності, і він буде зберігається в архіві після здачі, а потім утилізується. 

 

Біометричний закордонний паспорт у Києві для жителів зони АТО і Криму

Для жителів зони АТО і Криму, які хочуть зробити закордонний паспорт у Києві потрібно пред'явити додаткові документи:

  • закордонний паспорт (оригінал);

  • свідоцтво про народження або реєстрації шлюбу;

  • водійське посвідчення або пенсійне (за його наявності) - документ з фотографією;

Якщо у Вас немає жодного із перелічених документів радимо набрати наших менеджерів, і вони з задоволенням знайдуть рішення для Вас.

 

Як зробити закордонний паспорт у Києві при втраті чи зміні прізвища?

Якщо закордонний документ загублено, то з нашою допомогою можна швидко оформити біометричний паспорт в Києві. Якщо він загублений на території іншої країни, то для повернення в Україну повинні були в посольстві видати тимчасовий закордонний паспорт, чинний всього 30 днів (білого кольору). От як раз його і потрібно обміняти на новий. 

Якщо Ви змінили прізвище в українському внутрішньому паспорті у зв'язку з реєстрацією шлюбу або за власним бажанням, то треба змінювати прізвище і в закордонному паспорті. Для цього під час оформлення закордонного паспорта крім основних документів потрібно пред'явити оригінал свідоцтва про зміну прізвища або про реєстрацію шлюбу. 

Компанія «Паспорт+» готова допомогти Вам в оформленні закордонного паспорта в Києві (будь-який район). З будь-якою пропискою або без неї. Біометричний закордонний паспорт дозволить Вам без проблем подорожувати по Європі, а також відвідувати інші куточки світу.

Якщо Вам потрібно терміново виїхати на лікування або прощання з родичем, а також з інших поважних причин ми можемо допомогти терміново зробити закордонний паспорт за 3 дні в Києві. Для цього офіційно надаються відповідні документи (виписка з медичної установи іншої країни про те, що вас чекають на лікування; свідоцтво про смерть родича і ін.).  Ми безкоштовно проконсультуємо Вас з усіх питань отримання закордонного паспорта за 3 дні в Києві.  Беремося за складні випадки і намагаємося максимально бути корисними в питаннях оформлення закордонного паспорта в Києві.  Телефонуйте!

 

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити