(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

Важко підрахувати відсоток осіб, які ніколи не чули, не зверталися і не отримували документ, що підтверджує їх законослухняність (судимість чи несудимість). У нашій країні такий документ отримав назву – довідка про несудимість. Іноді можна почути й інші його назви, як наприклад: довідка про відсутність судимості, про притягнення до кримінальної відповідальності, про наявність\відсутність судимості або несудимість в Україні. 

Слід знати, що всі ці назви відносяться до одного з офіційним документом, який має підтвердити, що зазначена в ньому особа на території України:

  • Не залучається або притягується до кримінальної відповідальності

  • Не має або має судимість

  • Не має або має певні Кримінально-Процесуальним Кодексом обмеження.

Довідка про несудимість, будемо далі в тексті вживати таке її найменування, це свого роду архівна виписка бази даних Міністерства Внутрішніх Справ по конкретному резиденту або нерезиденту України. Виготовляється вона Департаментом інформаційних технологій МВС (м. Київ) на фірмовому бланку з зазначенням інформації на певну дату, засвідченої підписом відповідальної особи та печаткою. Кожному документу присвоюється свій унікальний серійний номер. 

Фото справки о несудимости

 

Замовити довідку про несудимість в Києві

Давайте розберемося, хто її може замовити:

  • Резиденти України, які досягли 14 років або їх представники

  • Не резиденти України або їх представники

  • Державні правоохоронні органи

  • Судові органи

  • Органи державної влади і місцевого самоврядування

 

Ціни та терміни оформлення довідки про несудимість в Києві

Термін виготовлення довідки про відсутність судимості - величина не постійна, деколи досягає 1 місяця. Територіально перебуваючи в Києві, наша компанія «Паспорт+» на часто виникає питання: - «Допоможете швидко замовити довідку про несудимість?», завжди дає позитивну відповідь. Довідка про несудимість за 1 день в Києві – це реально!

Терміни оформленняЦіна
до 7 робочих днів 1500
3-5 робочих днів уточнюйте
1-3 робочих днів уточнюйте
день в день  (замовлення до 10:30) уточнюйте

Якщо ж Вам необхідно проставити апостиль – не проблема. Ми з радістю допоможемо Вам із цим. Детальніше в розділі – «Апостиль довідки про несудимість».

До основних процедур, коли фізичній особі необхідно купити довідку про несудимість, відносяться: працевлаштування в органи державної служби, на підприємства, чия діяльність пов'язана з прекурсорами, психотропними та наркотичними засобами, для роботи за кордоном, для візи в ряд держав, оформлення дозволів (на  імміграцію - для іноземних громадян, на зберігання і носіння зброї, на роботу з вибуховими речовинами, на усиновлення, опікунську діяльність через органи соціального забезпечення), відновлення документів, надання документів до Військового комісаріату, оформлення громадянства України, отримання ліцензії на право займатися нотаріальною, адвокатською  діяльністю.

Юридичній особі необхідність отримати довідку про несудимість з'являється при: оформленні необхідних ліцензій співробітникам, участю представника юридичної особи в тендерах, створенні дитячих будинків сімейного типу, оформленні допуску працівника до виконання певної діяльності на державних підприємствах і підприємствах підвищеного класу виробничого ризику.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити