Завершальним акордом вищої просвітницької гами є захист права бути власником документа, що підтверджує обрану кваліфікацію та спеціальність. Вінцем цієї гами є диплом про освіту.
Наявність будь-якого з цих документів дозволяє не тільки продовжити подальше навчання, але й працевлаштуватися за зазначеною спеціальністю. Всі вищі навчальні заклади, підприємства, організації, установи, що знаходяться на території України, без найменшого сумніву в автентичності і достовірності приймуть їх.
Пам'ятаєте! Документ про освіту, виданий вищим навчальним закладом України легальний і юридично чистий виключно на території України.
Використання його для подальшого навчання або працевлаштування за отриманою спеціальністю за кордоном не представляється можливим. Необхідна легалізація диплома вищої освіти, як втім, і підтвердження легальності документів про освіту, отриманих в Україні.
Ціни та терміни легалізації диплома в Києві
Послуги | Терміни | Ціна |
---|---|---|
Консульська легалізація диплома | 6 робочих днів + термін посольства | 1200 грн + сбір посольства |
3 робочих днів + термін посольства | 1500 грн + сбір посольства | |
Завірення в областному Управлінні Юстиції (Київ) | 3 робочих днів | 500 грн. |
З 2005 року Україна приєдналася до Болонського процесу, покликаного створити єдину систему вищої європейської освіти, деякі кроки вже зроблені, як наприклад: перехід на дворівневу освіта, видача документів, що підтверджують отримана вища освіта, з дублюванням англійською мовою, запровадження системи ETCS.
Але процес цей довгий, не всі Вузи поки до нього готові, так і документацію, видану до 2005 року, ніхто не відміняв. Тому і спрощена легалізація диплома, і консульська легалізація залишаються актуальними і сьогодні. За якою процедурою легалізації піде диплом і додаток до нього, безпосередньо залежить від тієї країни, де знаходяться компетентні органи, затребовавшие його.
Державам, які підписали Мінську Конвенцію, легалізація документів про вищу освіту взагалі не потрібна. Всі установи і організації цих країн беруть нотаріально завірений переклад диплому та додатку. Детальніше в розділі – «Переклад диплома і атестата».
Країни-учасниці Гаазької Конвенції від 5 жовтня 1961 року приймають документи за спрощеною схемою, тобто з наявністю штампу «Апостиль». Причому апостилируется і диплом, і окремо додаток до нього. Детальніше в розділі – «Апостиль диплома та атестата».
Для країн, які не підписали ні Мінську, ні Гаагської Конвенції вимагається консульська легалізація диплома. В основному, це країни Африки, Близького Сходу, Азії, Латинської Америки. Тому, звертаючись за консультацією чи послугою виконання легалізації, обов'язково вкажіть конкретну країну, подання документа.
Об'єднує легалізацію диплома лише одне – Київ. Вся процедура підтвердження достовірності даних документа про освіту, підписів, відбитків штампів і печаток на ньому проводиться виключно в столиці Україні, Києві, за місцем знаходження всіх необхідних інстанцій.
Отримавши право бути Вашим довіреною особою для оформлення консульської легалізації наш співробітник:
-
Ідентифікує країну, вказану Вами в списках, наданих Департаментом Консульської Служби Міністерства Закордонних Справ України
-
Виконує кваліфікований переклад згідно з нормами ISO, використовуючи необхідну мовну пару, завіряє його особистим підписом у нотаріуса
-
В Міністерстві Юстиції завіряє вірність підпису нотаріуса
-
У Департаменті Консульської Служби Міністерства Закордонних Справ України завіряє печатка та підпис посадової особи Міністерства Юстиції;
-
У Консульстві зазначеної Вами країни проставляє штамп консульської легалізації диплома.
-
Готовий до подання за місцем вимоги за кордоном документ передається узгодженим з Вами способом: (особисто «з рук в руки Вам», «з рук у руки» Вашому представнику, кур'єрською службою доставки, рекомендованим листом тощо).
Процедура консульського підтвердження достовірності документа завершена. Сподіваємося Ви звернитесь в нашу компанію «Паспорт+» і ми зробимо процес легалізації диплома максимально швидким та комфортним. Зателефонуйте або залиште заявку!