(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

Завершальним акордом вищої просвітницької гами є захист права бути власником документа, що підтверджує обрану кваліфікацію та спеціальність. Вінцем цієї гами є диплом про освіту. 

 Фото диплома бакалавра (под легализацию)

Фото диплома магистра (под легализацию)

Наявність будь-якого з цих документів дозволяє не тільки продовжити подальше навчання, але й працевлаштуватися за зазначеною спеціальністю. Всі вищі навчальні заклади, підприємства, організації, установи, що знаходяться на території України, без найменшого сумніву в автентичності і достовірності приймуть їх.

Пам'ятаєте! Документ про освіту, виданий вищим навчальним закладом України легальний і юридично чистий виключно на території України.

Використання його для подальшого навчання або працевлаштування за отриманою спеціальністю за кордоном не представляється можливим. Необхідна легалізація диплома вищої освіти, як втім, і підтвердження легальності документів про освіту, отриманих в Україні.

 

Ціни та терміни легалізації диплома в Києві

ПослугиТерміниЦіна
Консульська легалізація диплома 6 робочих днів + термін посольства 1200 грн + сбір посольства
3 робочих днів + термін посольства 1500 грн + сбір посольства
Завірення в областному Управлінні Юстиції (Київ) 3 робочих днів 500 грн.

 

З 2005 року Україна приєдналася до Болонського процесу, покликаного створити єдину систему вищої європейської освіти, деякі кроки вже зроблені, як наприклад: перехід на дворівневу освіта, видача документів, що підтверджують отримана вища освіта, з дублюванням англійською мовою, запровадження системи ETCS. 

Але процес цей довгий, не всі Вузи поки до нього готові, так і документацію, видану до 2005 року, ніхто не відміняв. Тому і спрощена легалізація диплома, і консульська легалізація залишаються актуальними і сьогодні. За якою процедурою легалізації піде диплом і додаток до нього, безпосередньо залежить від тієї країни, де знаходяться компетентні органи, затребовавшие його.

Державам, які підписали Мінську Конвенцію, легалізація документів про вищу освіту взагалі не потрібна. Всі установи і організації цих країн беруть нотаріально завірений переклад диплому та додатку. Детальніше в розділі – «Переклад диплома і атестата».

Країни-учасниці Гаазької Конвенції від 5 жовтня 1961 року приймають документи за спрощеною схемою, тобто з наявністю штампу «Апостиль». Причому апостилируется і диплом, і окремо додаток до нього. Детальніше в розділі –  «Апостиль диплома та атестата».

Для країн, які не підписали ні Мінську, ні Гаагської Конвенції вимагається консульська легалізація диплома. В основному, це країни Африки, Близького Сходу, Азії, Латинської Америки. Тому, звертаючись за консультацією чи послугою виконання легалізації, обов'язково вкажіть конкретну країну, подання документа.

Об'єднує легалізацію диплома лише одне – Київ. Вся процедура підтвердження достовірності даних документа про освіту, підписів, відбитків штампів і печаток на ньому проводиться виключно в столиці Україні, Києві, за місцем знаходження всіх необхідних інстанцій.

Отримавши право бути Вашим довіреною особою для оформлення консульської легалізації наш співробітник:

  1. Ідентифікує країну, вказану Вами в списках, наданих Департаментом Консульської Служби Міністерства Закордонних Справ України

  2. Виконує кваліфікований переклад згідно з нормами ISO, використовуючи необхідну мовну пару, завіряє його особистим підписом у нотаріуса

  3. В Міністерстві Юстиції завіряє вірність підпису нотаріуса

  4. У Департаменті Консульської Служби Міністерства Закордонних Справ України завіряє печатка та підпис посадової особи Міністерства Юстиції;

  5. У Консульстві зазначеної Вами країни проставляє штамп консульської легалізації диплома.

  6. Готовий до подання за місцем вимоги за кордоном документ передається узгодженим з Вами способом: (особисто «з рук в руки Вам», «з рук у руки» Вашому представнику, кур'єрською службою доставки, рекомендованим листом тощо).

Процедура консульського підтвердження достовірності документа завершена. Сподіваємося Ви звернитесь в нашу компанію «Паспорт+» і ми зробимо процес легалізації диплома максимально швидким та комфортним. Зателефонуйте або залиште заявку!

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити