(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Вкажіть ім’я
 2. Вкажіть номер телефона

Оформити довідку переселенця в Києві можуть громадяни України, які були зареєстровані на території Донецької, Луганської області і Криму та у зв'язку зі сформованою ситуацією в країні, змушені були залишити місце проживання. 

Довідка переселенця – це документ, який підтверджує тимчасове переміщення громадянина з місця реєстрації на іншу територію України, у зв'язку з тимчасовою окупацією місця проживання з метою уникнення порушень прав людини і збройного конфлікту. 

Цей документ можна отримати за бажанням, якщо він необхідний переселенцю. 

spravka perecelenca new

 

Для чого може знадобиться терміново отримати довідку переселенця в Києві?

 • оформити український паспорт (вперше в 14 років, зміна прізвища, псування, втрата). Детальніше в розділі «Український паспорт (ID-карта)»;

 • вклеїти фото в 25/45 років. Детальніше за посиланням у розділі - «Вклейка фото в паспорт 25 і 45 років»;

 • для отримання пенсії не за місцем прописки, а за фактичною адресою проживання;

 • щоб поставити машину на облік;

 • для отримання соціальної допомоги від держави, пільг;

 • для реєстрації юридичної або фізичної особи, і т.д.

 

Ціна і термін отримання довідки переселенця в Києві

Терміни оформленняЦіна
до 1 години 2000

 

Щоб терміново зробити довідку переселенця в Києві достатньо пред'явити український внутрішній паспорт та ідентифікаційний код. Але як практика показує, багато переселенців стикаються з труднощами, а деякі отримують навіть відмову. Якщо втрачений або зіпсований ІПН, ми можемо допомогти і швидко відновити його. Детальніше за посиланням у розділі - «Відновлення ІПН».

У деяких випадках, щоб отримати реєстрацію в Києві для переселенця потрібно довести, що в момент окупації Донецькій, Луганській області чи Криму людина проживала на відповідній території, і залишила її вже після. 

Але що робити, якщо у людини немає прописки зони АТО або Крим, а він там жив? Тоді потрібно пред'явити документи, які можуть підтвердити його проживання в цій зоні. Це можуть бути:

 • документи про освіту (дипломи, атестати, табель успішності, грамоти, довідки зі школи і т. д.);

 • медична книжка з печаткою та відмітками за 2014 рік;

 • трудова книжка;

 • будинкова книжка;

 • військовий квиток, що містить відомості про проходження військової служби і т. д. (уточнюйте*).

 

Чому можуть відмовити в отриманні довідки переселенця?

 • якщо прописка на підконтрольній території;

 • зіпсований, прострочений, загублений паспорт громадянина України;

 • немає підтверджуючих документів.

В такому випадку людина отримує на руки довідку-відмова з печаткою, в якій будуть вказані причини відмови у постанові на облік внутрішньо переміщених осіб.

 

Як терміново отримати довідку переселенця в Києві для дитини?

На дитину довідка переселенця видається окремо. Раніше його можна було вписати в довідку переселенця одного з батьків.  Зараз же батьки повинні прийти з таким пакетом документів:

 •  український паспорт і ідентифікаційний код одного з батьків;

 •  свідоцтво про народження дитини (якщо один з батьків іноземець - потрібно пред'явити довідку про підтвердження українського громадянства у дитини).

Важливо знати, що раніше довідку переселенця в Києві і Україні загалом видавали терміном на 6 місяців (дорослому і дитині) і після закінчення терміну дії її потрібно було продовжувати (знову стояти в чергах, збирати пакет документів і проходити процедуру по колу).  

Справка переселенца старая форма

Зараз же довідки переселенцям в Україні видають безстрокові.  Один раз отримали і всі.  Але якщо довідку переселенця загубили, то доведеться оформлювати нову.

Якщо у вас немає якихось додаткових документів, отримали відмову або зіткнулися з нестандартною ситуацією - звертайтеся до нас.  Ми вирішуємо самі важкі завдання!  Наша компанія «Паспорт +» допоможе вам уникнути всіх черг і оформити довідку переселенця в Києві терміново, протягом 1 години.

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити