(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

C 1 листопада 2016 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 302 про припинення оформлення та видачі громадянам України паспортів зразка 1994 року, які не містять безконтактний електронний носій, так званих книжок або паперових паспортів.

Це не означає, що він втратив юридичну силу. Власники даного документа можуть і надалі користуватися ним, пред'являючи за місцем вимоги. Але, у разі втрати, зміни або внесення нових даних, псування його, першому отриманні, вклейки фотографії і т. д. громадяни України отримують новий біометричний пластиковий. Це документ, що засвідчує особу та містить безконтактний електронний носій (ID-картка).

Фото ID-карты (паспорт Украины в 14 лет)

Одним з нововведень, закріпленим пунктом 3 Постанови Кабінету Міністрів від 25 березня 2015 року, є обов'язкове отримання посвідчення особи по досягненні 14 років. З моменту набрання постановою чинності, а саме з 1 листопада 2016 року, отримати паспорт дитині 14 років стало обов'язковою реальністю.

При досягненні 14 років отримати паспорт дитині можна з терміном його дії – 4 роки. По досягненні 18-ти річного віку його необхідно замінити на новий, з терміном дії 10 років. Первинне оформлення та отримання паспорта в 14 років відбувається за місцем проживання дитини. Повторне оформлення його у 18 років можливо в будь-якому відділенні Міграційної Служби України.

Первинне оформлення ID-картки дитині 14 років займає 20 робочих днів з моменту подачі заяви-анкети:

  • особисто заявником;

  • одним з батьків (усиновителів, опікунів), законних представників, у разі якщо досягла 14-річного віку дитина за рішенням суду є особою з обмеженою дієздатністю або повної недієздатністю;

  • уповноваженими представниками адміністрації установ закритого типу (виправні заклади, стаціонари закритого типу Міністерства Охорони Здоров'я).

 

Документи для отримання паспорта України (ID-картки) дитині 14 років:

  • свідоцтво про народження дитини-заявника;

  • оригінали паспортів батьків дитини (якщо батьки розірвали шлюб, то потрібно надати документ одного з батьків, а також свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення);

  • довідка про реєстрацію місця проживання; (вимушені переселенці з територій Донбасу і Криму надають довідку про взяття на облік, як внутрішньо переміщені особи – *уточнюйте у нашого менеджера).

Згідно зі Статтею 197 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення ID-картка повинна бути отримана протягом одного місяця після досягнення 14 років. І хоча за порушення терміну при первинному оформленні паспорта штрафні санкції передбачені у вигляді попередження, нехтувати цим не варто.

 

Терміни і ціни оформлення паспорта України (ID-карти) в 14 років

Терміни оформленняПрописка КиївІнші області, Крим та зона АТО
до 20 робочих днів 2000 2000 
до 10 робочих днів уточнюйте уточнюйте

Оформити паспорт дитині в 14 років, перебуваючи в Києві, Ви зможете, звернувшись до фахівців нашої компанії «Паспорт +».  Ми постараємося скоротити термін отримання документа за рахунок швидкої і своєчасної обробки запитів.  Накопичений нами досвід роботи з відомчими установами дозволяє задовольнити нагальну потребу клієнтів даної категорії в отриманні паспорта дитині в 14 років.

 

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити