(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Вкажіть ім’я
 2. Вкажіть номер телефона

Свідоцтво про народження - перший офіційний документ у житті людини, який фіксує факт її появи на світ. У ньому вказується ім'я дитини, дата та місце його народження, а також вносяться імена його батьків. Без нього нікуди! Але що робити при втраті документа?! Де відновити перший офіційний документ, який підтверджує факт народження дитини? Як відновити свідоцтво про народження швидко, не витрачаючи на це багато часу? Ми постараємося відповісти на ваші питання в цій статті! 

 Фото восстановление свидетельства о рождении 1

 

Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження дитини?

 • Внутрішній паспорт одного з батьків дитини

 • Копія свідоцтва про народження дитини (при її наявності);

 • Дані дитини - ПІБ, дата народження.

 

 Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження дорослої людини?

 •  Внутрішній паспорт громадянина України

 • Копія втраченого свідоцтва (при її наявності).

 Щоб відновити свідоцтво, заявником може бути мати/батько дорослої людини. У цьому випадку потрібен паспорт одного з батьків (який звернувся з заявою) і дані (бажано копія паспорта) людини, по якій необхідна процедура відновлення.

 

Ціни і терміни відновлення свідоцтва про народження

Терміни відновленняЦіна
1-2 робочих днів 2000
день в день (1-2 години) 2500

 

В яких випадках найчастіше людина звертається за дублікатом (повторна видача)?

 • При втраті

 • При псуванні;

 • Якщо документ був заламінований (вважається недійсним для державних органів інших країн/посольств/проставлення апостиля)

 • Документ старого/радянського зразка (до 1991 року).

Звертаємо Вашу увагу на те, що неможливо відновити свідоцтво про народження (отримати дублікат), якщо на момент витребування чоловік помер! У цьому випадку родичі можуть отримати тільки Витяг. Його також приймають до розгляду, і він містить необхідну ключову інформацію! 

 

Де можна відновити свідоцтво про народження в Україні? 

 • У відділі державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС).

Тільки в тому випадку, якщо Ви звертаєтеся в місце первинної видачі документа, тоді процедура відновлення займає мінімальну кількість часу. В іншому випадку, по каналах зв'язку необхідно робити запити з іншого міста або району, відновити записи з архіву! Якщо Ви хочете заощадити час і сили, компанія «Паспорт+» готова допомогти Вам відновити так званий акт цивільного стану (народження) або отримати витяг за 1 день.

 

Як відновити свідоцтво про народження, перебуваючи за кордоном?

 • Звернутися до посольства України у тій країні, де Ви перебуваєте. Можете написати нам – ми безкоштовно проконсультуємо Вас з усіх питань відновлення свідоцтва і підводних каменів у цьому процесі.

 

Як відновити свідоцтво про народження СРСР?

 • Громадянин будь-якої країни повинен звертатися за дублікатом в РАГС за місцем народження!  (Наприклад, Ви народжені в УРСР, але зараз Ви є громадянином Росії. У цьому випадку Ви звертаєтеся за відновленням свідоцтва в Україні! І навпаки, Ви громадянин України, але були народжені в іншій республіці СРСР, за відновленням свідоцтва доведеться звертатися в цю країну - колишню  республіку СРСР. Також відновити можна через запит в міністерство юстиції, але потрібно бути готовим, що це досить тривалий процес!)
 •  Документи необхідні для відновлення: внутрішній паспорт, переклад на українську мову, копія втраченого документа (при її наявності).

Але незалежно від Вашого перебування, будь то будь-яке місто України або будь-яка країна світу, ми завжди будемо раді допомогти Вам з відновленням свідоцтва про народження!  Фахівці компанії «Паспорт +» допоможуть Вам в найкоротші терміни і з мінімальною витратою сил відновити документ.

 

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми перевіряємо наявність актового запису кожного нашого клієнта перед запуском в роботу!  Тим самим Ви уникаєте безглуздого походи в державні установи за дублікатом.  Якщо актовий запис на людину відсутній (до 1950 року, найчастіше), то в даній ситуації людині необхідне відновлення актового запису, а потім вже відновити свідоцтво про народження в формі дубліката!

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити