(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Вкажіть ім’я
 2. Вкажіть номер телефона

Внутрішній паспорт - це основний документ, який засвідчує особу і громадянство свого власника. Заміна паспорта в Києві та Україні можлива лише за певних обставин, описаних у законі. Ці ситуації ми і постараємося докладно описати і розібратися в нюансах заміни.

 На даний момент в Україні діє два види внутрішніх паспортів: 

 • Старого зразка 1994 року, у вигляді синьої книжечки

 • Нового зразка, 2016 року у вигляді пластикової ID-карти.

 

Головні відмінності пластикової ID-картки від документа старого зразка

 1. ID-картка видається на 10 років дорослій людині і на 4 роки, особам, які не досягли 18 років. Раніше громадянський паспорт України був безстроковим (потрібно тільки вклеювати фото по досягненні 25 і 45 років). Тепер нову ID-картку потрібно обов'язково поміняти після закінчення терміну її дії.

 2. На електронному носії (чіпі) ID-картки зберігаються персональні дані власника: цифрове фото, підпис, відбитки пальців та ін.

 3. Заміна паспорта на ID надає можливість поїздки в ряд країн за кордоном без закордонного паспорта: Росія, Білорусь, Туреччина і ін

 4. Ідентифікаційний код (ІПН) тепер нанесений безпосередньо на ID-картку і можна не носити з собою листок, як раніше. 

Фото ID-карты

Фото ID-карты (обратная сторона)

З січня 2016 року в Києві і Україні загалом скасували виготовлення внутрішніх паспортів старого зразка, тому тепер можна змінити, замінити чи отримати тільки ID-карту, відновити стару синю книжечку вже неможливо! Якщо Вам потрібна термінова заміна документа і територіально Ви знаходитеся в Києві, швидше за нас Вам ніхто не допоможе, дзвоніть і ми з радістю запропонуємо всі варіанти відновлення, заміни старої книжечки на ID-карту. 

 

Ціни та терміни заміни паспорта в Києві

ТерміниПрописка КиївІнші області, Крим і зона АТО
до 20 робочих днів 2500 2500 
до 10 робочих днів 3000 3000

 

У яких випадках Вам потрібна заміна паспорта України?

Заміна паспорта України при зміні прізвища/імені

При вступі в шлюб одна людина з подружжя може взяти прізвище іншої: у цьому випадку заміна паспорта проводиться на підставі свідоцтва про шлюб.

Також заміна необхідна при зміні прізвища/імені за власним бажанням на підставі заяви в РАЦС): необхідно надати в момент оформлення свідоцтво про зміну імені/прізвища. При зміні прізвища/імені на заміну Вам дається 30 днів, після чого документ вважається недійсним. 

Хотілося б відзначити і той факт, що при наявності вже у Вас на руках ID-картки (як основного документа, який підтверджує особу) при зміні прізвища/імені – необхідно буде змінити вашу стару ID-карту на ID c новим прізвищем.

Шлюб був зареєстрований в іншій країні, що потрібно для заміни? Перше що потрібно зробити - проставити апостиль на свідоцтві про шлюб і зробити нотаріально завіренний переклад на українську мову (бажано в Україні! Штамп бюро перекладів теж українською мовою). Детальніше можна ознайомитись за посиланнями в розділах - «Апостиль свідоцтва про шлюб або розлучення» і «Переклад свідоцтва про народження, шлюб». Зверніть увагу, транслітерація може змінюватися при перекладі! Тому перш ніж робити заміну, подивіться, як буде писатися Ваше нове прізвище.

Заміна паспорта на ID замість вклейки фото в 25 і 45 років

Дуже часто ми чуємо запитання: «Потрібна термінова заміна у 45 років або 25 років! Що робити? Можливо відновити/ поміняти документи в Києві? Прострочив заміну фото в 45 або 25 років і тепер терміново потрібно замінити на ID». Отже, Ви можете зробити заміну паспорта старого зразка на ID-картку при досягненні 25 і 45 років або вклеїти фото, протягом 30 днів після настання дня народження. Якщо Ви не встигли за 30 днів, то потім у Вас лише один варіант - заміна на ID-картку і адміністративний штраф! Якщо Вам важлива швидкість і чіткий план дій, наберіть нас, ми завжди раді допомогти.

Псування паспорта (відновлення при псуванні).

Крім тих випадків, коли документ зносився (сторінки потрепались або надірвані, фотографія неякісна або вицвіла від часу, помалювали/випрали) він вважається недійсним ще й при проставленні штампів іноземними державами. Наприклад, вид на проживання іншої країни або штампи перетину кордону повинні ставитися тільки в закордонному паспорті - не у внутрішньому паспорті громадянина України! В іншому випадку Ви маєте потребу в заміні паспорта України.

Заміна паспорта на ID за власним бажанням.

Ви завжди можете поміняти паспорт старого зразка на нову ID-карту без особливих на те причин. Процедуру заміни в Україні та Києві зокрема уповноважена здійснювати Державна міграційна служба (ДМС) України! Також приймати документи на заміну паспорта може Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Важливо! Щоб поміняти паспорт необхідна особиста присутність заявника і на подачі, і на видачу!

 

Які документи потрібні для заміни паспорта України?

 • Внутрішній паспорт або ID-карта (при зміні прізвища з ID на ID)

 • Ідентифікаційний код (ІПН)

 • Свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища у зв'язку з укладенням шлюбу)

 • Свідоцтво про зміну прізвища/імені (у разі зміни прізвища/імені за власним бажанням)

 • Закордонний паспорт (бажано)

 • Свідоцтво про народження (для зони АТО і Криму)

 • Водійські права (для зони АТО і Криму)

 • Довідка переселенця (зона АТО і Криму). Детальніше, як отримати довідку переселенця в Києві за 1 годину можна ознайомитись в розділі за посиланням - «Довідка переселенця».

Наші фахівці допоможуть Вам розібратися навіть з найскладнішими ситуаціями!  Терміново провести заміну паспорта в Києві або просто поміняти паспорт на ID, якщо прописка в зоні АТО (Донецька, Луганська області) і Криму - не проблема.  Коли не знаєте з чого почати і як краще діяти - телефонуйте нам!  Компанія «Паспорт +» має величезний досвід в роботі з найскладнішими випадками по заміні паспорта і відновленню інших документів, і ми з задоволенням Вам допоможемо!

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити