(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

1. Свідоцтво про народження - свідоцтво про державну реєстрацію акта громадянського стану (факт народження дитини). У цьому документі міститься інформація про ім'я дитини, дату його народження, а також імена його батьків. Батько і мати, які перебувають у шлюбі між собою, записуються батьками в запису акта про народження дитини за заявою будь - кого з них. Відомості про матір дитини вносяться в запис акта про народження дитини на підставі довідки з пологового будинку, відомості про батька дитини - на підставі свідоцтва про шлюб батьків. Якщо батьки не перебувають у шлюбі, то відомості про батька дитини в даному випадку вносяться: на підставі запису акта про встановлення батьківства або за заявою матері дитини в разі, якщо батьківство не встановлено. За бажанням матері відомості про батька дитини можуть не вноситися.

2. Свідоцтво про укладення шлюбу - офіційний документ, який підтверджує, що двоє людей перебувають у шлюбі. Він видається тільки після реєстрації запису акта цивільного стану. Свідоцтво про укладення шлюбу може знадобитися як доказ зміни імені однієї зі сторін, з питань закононародження дитини, під час шлюборозлучного процесу - розлучення, як частина генеалогічної історії (відомостей про походження, спадкоємство і спорідненість сімей) та ін.

3. В повній виписці / витягу / довідці / витягу з реєстру ЗАГС про народження, шлюб або розлучення вказується найбільш повна інформація на відміну від звичайного свідоцтва, внесена до актового запису на момент державної реєстрації: громадянство, етнічна національність, в т.ч . батьків, адреса реєстрації та місця проживання, паспортні дані, дати та бланки повторних свідоцтв, які були видані за даним актовим записом і т.д.

Ми надамо допомогу в ВІДНОВЛЕННІ свідоцтва про народження, шлюб або розлучення при його ПСУВАННІ та ВТРАТІ для громадян всієї території України!

 

Вартість послуг і терміни відновлення свідоцтва

Терміни відновленняЦіна
1-2 робочих днів 2000 
день в день (1-2 години) 2500 

 

Документи для відновлення свідоцтва про народження, шлюб або розлучення при його псуванні чи втраті:

  • внутрішній паспорт громадянина України - оригінал

  • ідентифікаційний код (ІПН) - оригінал (уточнюйте)

  • копія свідоцтва про народження (якщо залишилась)

  • копія свідоцтво про шлюб / розлучення (якщо залишилась).

Ми надаємо інформаційно-консультаційні послуги в питаннях отримання повторного (ДУБЛІКАТА) свідоцтва про народження, шлюб або розлучення при його втраті чи псуванні ! Особиста присутність НЕ обов'язкова ! ! !  Можлива відправка поштою по Україні та за кордон!

Деталі уточнюйте у нашого менеджера, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! просто за номерами, вказаними в розділі «Контакти».

Увага!

На сайтi тривают техничнi роботи

Закрити