(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Вкажіть ім’я
 2. Вкажіть номер телефона

Заміна водійського посвідчення при зміні прізвища - є одним з найактуальніших запитів.  Згідно з чинним законодавством після зміни прізвища водій повинен протягом 10-ти робочих днів подати документи на заміну свого посвідчення.  Якщо з якоїсь причини водій не встиг зробити це вчасно, законом не передбачено накладення штрафу або притягнення до адміністративної відповідальності.  Досить буде написати пояснювальну записку в момент подачі документів для заміни водійських прав при зміні прізвища.

Якщо не провести заміну водійських прав у зв'язку зі зміною прізвища у громадянина України можуть виникнути труднощі при оформленні страхового полісу на авто, зняття машини з обліку в разі її перереєстрації або продажу.

 

Коли необхідно поміняти водійське посвідчення при зміні прізвища

1. Зміна водійського посвідчення при зміні прізвища у зв'язку з реєстрацією шлюбу в Україні або за кордоном.

Якщо шлюб був зареєстрований на території України з громадянином України потрібен такий пакет документів для заміни водійського посвідчення:

 •  паспорт громадянина України;

 •  старе посвідчення (права);

 •  ідентифікаційний код (ІПН);

 •  свідоцтво про реєстрацію шлюбу;

 •  діюча медична довідка (*врахована у вартості наших послуг).

Якщо шлюб реєстрували в Україні, але один з подружжя є громадянином іншої країни - потрібно підготувати його закордонний паспорт, щоб правильно зробити транслітерацію (переклад) прізвища в новому посвідченні.

У тому випадку, якщо хочете зробити заміну посвідчення водія при зміні прізвища, але шлюб був зареєстрований в іншій країні - обов'язково потрібно пред'явити свідоцтво про реєстрацію шлюбу з апостилем і нотаріально завіреним перекладом на українську мову.  Детальніше з цим питанням допоможе розібратися наша компанії «Паспорт+» за посиланнями в розділах -  «Апостиль свідоцтва про шлюб або розлучення» і «Переклад свідоцтва про народження, шлюб».  Телефонуйте або залишайте заявку!

 

2. Зміна водійського посвідчення в зв'язку зі зміною прізвища (або імені) за власним бажанням.

В цьому випадку перелік документів буде таким:

 •  паспорт громадянина України;

 •  старе посвідчення (права);

 •  ідентифікаційний код (ІПН);

 •  свідоцтво про зміну прізвища (або імені);

 •  діюча медична довідка (*врахована у вартості наших послуг).

 

3. Заміна водійського посвідчення в зв'язку з виправленням помилки, допущеної в написанні прізвища або імені в паспорті або свідоцтві про народження (якщо в паспорті громадянина України або в свідоцтві про народження раніше була допущена помилка).

Пакет документів залишиться без змін, тільки потрібно буде надати нове свідоцтво про народження з виправленою помилкою.  Детальніше можна ознайомитись за посиланням в розділі - «Свідоцтво про народження, шлюб або розлучення».

 

Ціни і терміни заміни водійського посвідчення в зв'язку зі зміною прізвища

ТерміниЦіна
 1-2 години 2500

 

Провести заміну водійських прав при зміні прізвища Ви можете самостійно або звернувшись за допомогою в нашу компанію.  Здавати повторно іспити не потрібно.  Всі відкриті категорії зберігаються на новому посвідченні водія.  Термін виготовлення нових прав офіційно може досягати 5 робочих днів, в тому випадку, якщо не вдається швидко отримати відповідь на запит.  Звернувшись в нашу компанію, Ви заощадите час і нерви при заміні посвідчення водія після зміни прізвища та отримаєте детальну консультацію з будь-яких питань.