(095) 571-79-79
(093) 571-79-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Вкажіть ім’я
  2. Вкажіть номер телефона

В Україні є кілька зразків водійських прав: радянського зразка - паперові, видані в 1970-і роки;  рожеві паперові - видані вже за незалежної України;  зразка 2006 року - пластикова карта рожевого кольору.  Найновіший зразок прав почали видавати навесні 2014 року - пластикова карта блакитного кольору.

 

Заміна старих водійських прав на нові

 

Всі ці зразки діючі.  Замінити старе водійське посвідчення на нове - процедура не обов'язкова.  Більш того, громадяни України можуть користуватися правами водія старого зразка в деяких країнах, з якими є угода про взаємне визнання цих документів.

Щоб обміняти водійські права на нові не потрібно повторно здавати іспити.  Повторне складання іспитів потрібне в тому випадку, якщо водій був позбавлений права керувати транспортним засобом або хоче відкрити нову категорію.  Перелік категорій при заміні старого водійського посвідчення на нове зберігається. Якщо Ви хочете додати категорію, якій раніше у Вас не було, проконсультуйтеся з цього питання з нашим менеджером зручним для Вас засобом зв'язку: відправивши заявку або набравши за номерами, вказаними вгорі розділу.

 

 Ціни і терміни заміни водійського посвідчення на нове

ТерміниЦіна
 1-2 години 2500

 

Обміняти водійські права на нові можна в Центрі надання послуг УДАІ.  Але прописка (реєстрація місця проживання) повинна бути обов'язково.  Якщо з якоїсь причини Ви виписалися і не встигли зареєструватися в іншому місці - не проблема, ми постараємося Вам допомогти.  За умовами отримання прописки за допомогою компанії «Паспорт +» можна детальніше ознайомитись за посиланням в розділі - «Прописка в Києві».

 Для заміни старих прав на нові водієві потрібно підготувати такий перелік документів:

  •  внутрішній паспорт громадянина України;

  •  ідентифікаційний код (ІПН);

  •  старе посвідчення для обміну (якщо є в наявності);

  •  медична довідка (*врахована у вартості наших послуг);

  •  екзаменаційна картка (*врахована у вартості наших послуг);

  •  заяву встановленої законом форми (заповнюється на місці).

 

Документи на заміну подаються особисто заявником.  Забирати готове водійське посвідчення нового зразка потрібно теж особисто заявнику.  Термін заміни старих водійських прав на нові в загальному порядку може в деяких випадках займати п'ять робочих днів після здачі всіх необхідних документів.  Компанія «Паспорт+» допоможе Вам максимально швидко замінити старе водійське посвідчення на нове без черги, в зручний час.